Prijava

Glasaću za DS, ali samo ako rasformiraju fantomske agencije i po'apse krupne ribe iz svoje bare. Kao politička opcija su mi najbliži, međutim, u pljačkanju su nemilosrdniji od Huna! Ako se pročiste, mogu da računaju na moj glas, ako ne, protiv svih svojih principa ću glasati za jedine koji mogu da ih pobede. Mislim da Srbija ne može da izdrži još jedan mandat sa ovakvom strukturom vlasti!

Ja ću glasati kad naprave stranku ekološki osvešćenih četnika.

Дупе, су то они што кољу али не уз реку да је не загаде? олололо

Дупе, су то они што кољу али не уз реку да је не загаде? олололо

Tačno, samo u izolovanim sredinama, tipa Otoci. Da bude evropski uređeno!

Ti četnici su uvijek bili ekološki osviješteni i energetski efikasni.

Čuj strijeljanje! KOMUNJARE; ŠO ZAGAĐUJETE USTA VAS JEBAVALO?

<ivanivanovic> Треба гласати за Чанка. Он може сам да окупира Вол Стрит. СМЕХ! </ivanivanovic>

Ne glasam u Srbiji, al se zato kandidujem u Republici Srpskoj.

Ja niš' ne znam o politici, znam maksimalno 10 političara, nemam pojma u kojoj su stranci, a na izbore ću verovatno izaći radi fore, jer mi je ovo prvo glasanje. Glasaću za neku seljačku stranku ili nešto tako.

Jes Dodikov,aa?

Ma jok, rbinS do koske.

Ništa, dogovorite se kakav kurac će biti nacrtan na listiću.

ČIJI SI ONDA?

Svoj sam fala Bogu.
Pored toga član sam SDS-a

glasam za... nrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmm crvene boje načelnika niša.

kizo
HAHAHAHHAHAHA Dveri boktejebo!

Dećko, svačija kampanja se zasniva na "realnim" planovima za politički i ekonomski oporavak. Svašta njima svima piše u statutima i programima. Zašto bi Dverima vjerovao, a Tomi ne? Toma čak i glađu štrajkovao!

Pa posto vidim da nisi procitao statut nijedne stranke , mislim da je glupo da pricas sta se u njima nalazi.
Za razliku od tome dveri se zalazu domacu privredu a ne jurenje donacija. Cisto ekonomski gledano. U pravu si jednu stvar, svasta im pise u statuima al uglavnom nista ne kazu. Ako te ne mrzi, a mrzi te, odvoji pola sata i procitaj 10 tacaka za koje se zalazu dveri. Sve jesu,al isti kao ostali nisu.
No da se ne bi svodilo na ubedjivanje nas ovde, samo bih voleo da znam odakle tolika averzija prema Dverima? Al ozbiljno pitam. Nekoliko ljudi me je pogledalo u fazonu budibogsnama kad sam rekao dveri.. Koju sliku o njima imate, posot je ocigledno da sa radom niste upoznati, i odakle ste je dobili?

Ne mogu da verujem da ovde postoje ljudi koji će da glasaju za "Dveri". Znam da je Vukajlija puna vas sa retrogradnim idejama, ali DVERI?! C'MOOOON! U čemu je fora sa tim nacionalizmom i konzervativizmom? Eto, koliko čovek zastrani.
"Dveri" su profašistički ispradak mašijaške organizacije zvane Srpska pravoslavna crkva.

Takođe, Srpska napredna stranka i njeni šizofreni nacionalisti-evropejci. Zanimljivo kako neko sa tako nazadnim idejama ima reč "napredna" u imenu partije. Ironično.

Ok. Ja napustam diskusiju. Ne zelim da gubim vreme pricajuci sa ljudima koji dolaze ovde da pljuju tudji izbor a pritom sakrivaju svoj.
Pozdrav i svako dobro.

Vlasinar se isro po temi. Može lock.

Ја ћу за радикале јер скоро кад сам им био на слави (иш'о да пјевам са свЈештеником), меза је била добра.

Za razliku od tome dveri se zalazu domacu privredu a ne jurenje donacija.

Чисто економски гледано, кул. Залажу се за домаћу привреду. :)