Prijava

Још једна навлакуша !
људи не одговарајте на ово питање.

Немојте одговарати, лупиће вам бан на интернету, па ћете да оболите и умрете. лололо

Пеки, ај љеба ти буди опет мод :Д

Najslabija karika je Stićko jer je stao na žulj velikom broju autora, poprilično netaktičan i po mom skromnom mišljenju ispodprosečan autor,
Sledeći je Loksi, jer briše tuđe negativne komentare sa svojih definicija.

Sledeći je Loksi, jer briše tuđe negativne komentare sa svojih definicija.

Локси мод?

I onda ljudi dobijaju ban za otvaranje spem tema...

Овде се ради о критици модератора, и још смо убацили елемент зајебанције да не буде атмосфера преозбиљна.

Спем тема? Хм, не бих рекао.
Морам признати да си ме мало изнервирао. Нисам се претјерано потресао, ал оно :)
Па пичка му материна, дамо теми још једну шансу пошто је она упропаштена и онда добијам такве, извини али КОМЛЕКСАШКЕ коментаре. Кој' курац? Чему то? Ово је само интернет.
Дај шансу зајебанцији Марко, немој да си уштогљен :)

Али шта вреди када се исто срање наставља и после жалби. Цео сајт се жали на неке појединце али и даље се наставља прича и онда улети вако нека тема са питањем у стилу војислава коштунице таман да најлајавијим буде уручен бан и касније ЛОК - вук појо магарца.

Не баш.
Узећу за примјер Суровог.
И данас сам мишљења да је генерално као мод био добар, ал' је те једне прилике солидно заср'о, нас пар обичних аутора смо то кроз пар постова жалби констатовали, каизен их је прочитао и размодовао га.
Па ти види...

Ja bih samo voljela da ne zaključavate teme ko na takmičenju, bole me kurac ko moderiše. Osim ako nije vučica u pitanju, onda bih bila banovana zanavijekvijekovaamin zbog pominjanja bezobraznih riječi u svakoj rečenici.

Svaka opravdana kritika na moj rad, postovana na ovoj temi, biće razmotrena bez posledica po onog ko je postovao. Imate moju reč, a ja se ne zaklinjem olako.

najlakše je kenjati nekome kako nije dobar. mislim da pozicija moderatora sa sobom nosi veliku odgovorost i da ne treba cijepati dlaku učetvero sad oko toga. nije vam lako i ja to poštujem. ko radi taj i griješi ali i nauči. svaka vama čast kada ste se toga prihvatili. uzdravlje da obavljate djelatnost!
EDIT: može lok.

najlakše je kenjati nekome kako nije dobar. mislim da pozicija moderatora sa sobom nosi veliku odgovorost i da ne treba cijepati dlaku učetvero sad oko toga. nije vam lako i ja to poštujem. ko radi taj i griješi ali i nauči. svaka vama čast kada ste se toga prihvatili. uzdravlje da obavljate djelatnost!

Mator si ti za učepljivanje. Pljuni nekog, pa nek gori zemlja!

МаријанаП, активна је као четврти судија, а и наравно Костић. Превише се уживео у своју улогу, могао би мало на свеж ваздух и тако тај фазон...

vjerovao ili ne, ozbiljan sam.

Meni su uglavnom ok, ali MarijanaP i Čevu dolaze svake prestupne godine ..

Šta ja znam, nijedan mod mi se nije zamerio, pa i nemam koga da pljujem.
A nemam trip da jurim moderatore ko jajara, da bi im nalazio ekscese i posle srao.

МаријанаП, активна је као четврти судија

Ubaciti nekog redovnijeg.

razmodujte vučicu!

ma otkud bre znam, razmodujte one koji ništa ne rade... neam pojma...

Da, da. Da nije naslovne, ne bi ni znali da postoji Cevu. Cesce je njegova defka na naslovnoj nego on online.

Najozbiljnije, meni su ondulatori skroz OK. Čak su i maksimalno korektni ako krenemo da se branimo od nekih likova na komentarima oko nekih autora, upozore na razlaz, brišu sranja, mada ponešto promakne. Ako mene pitate, ja bih uvela još bar tri kreatora da rade na sajtu. I to ili neki što su stalno tu, ili neki što imaju duži staž pa se provereno razumeju u kvalitet.

Protiv Stefidroida mi nije jasno šta imate, pa čovek je tu ceo dan, verovatno jedan od onih što najčešće brišu gluposti.

Mr.RaleQ
Koji ce nakon razmodovanja da dozivi nervni slom i da upadne sa sacmarom na faks. Ili da hakuje sajt i da banuje Kajzena.

pa drugu polovinu toga je uradio vec lolo nece da se ponavlja.

Sticko ubija forum realno, bilo je kul dok nije pocelo to manijakalno sredjivanje foruma, na giljotinu za najmanji spem, a ne dao ti bog da otvoris temu u pogresnom pod-forumu, o'ma ides na ladjenje od par milenijuma ako si novajlija.
i da, KOGA BOLI KURAC JEL U NASLOVU PISE ILI NE PISE BAG/PREDLOG?!

e da, PRAVDA ZA MULICU!

smorena, brate, što si šlihtarica? :P

pa drugu polovinu toga je uradio vec lolo nece da se ponavlja.

Da, znam. Ali jos uvek je smesno. :D

@Lemaja +1