Prijava

Mislim da je tema jasna.Opišite izgled ponašanje i slično.

Nadam se da nema ovakva tema.

Ima u igrama nešto slično...

Урбани блејач из Ниша, готива особа, кулијана са тенденцијама ка растафаријанизму и кулирању уз обилате опијате.

Не знам човека, никада га у животу нисам видео, а и сада први пут на вукајлији.

Znam čoeka ON JE LUD!

Tema ima formu igre, stoga, treba u igrama i da se nalazi.

^
ima celer umesto kolena a umesto lakta tabane i nosi bademantil srupom na dupetu i kačket na papuči

Урбани блејач из Ниша, готива особа, кулијана са тенденцијама ка растафаријанизму и кулирању уз обилате опијате.

Pacove, kao da si vidovit :)

Урбани блејач из Ниша, готива особа, кулијана са тенденцијама ка растафаријанизму и кулирању уз обилате опијате.

Nesto slicno sam i ja mislio.

Како сам видовит, можда ипак јесам Бог :О

Zamišljam ga kao neku debeljucu kojem smrdi ispod pazuha i koji svaki dan ždere svinjski batak i ima bijelo oko usta od prekomjernog konzumiranja "Meggle" mlijeka.

celav, mrsav, suv, visok.

Ovaj iznad voli dobro pojest', dobro popit' i na ženu zagalamit'.

Ovaj iznad je duša od čoveka ijekavicu mu pol!
jubim! :)))

Као транвестита који покушава да навуче овдашње фрајере да је добра пичка да би их силовао у рч у својем мемљивом стану док са звучника пичи Снеки, а комшија поред виче: "Мирољубе, олади мало, не могу гледам Шешеља од тебе! Или му бар набиј нешто у уста да се не дере толико!", а онда му дотични набије нешто.

Ovaj iznad je krupan momak, četnik pravi, samo što nema bradu. Voli da se zajebava u društvu, da pravi zijane, te da je stidan kad su cure u pitanju. :)

Maло дебељушкаст, висок, обријан, релативно нормалан лик.

zamisljam ga kao velikog romatika. kao pjesnika. Nekog ko izgovori "samo idioti vjeruju u ljubav" Jesenjinski ogorceno, ali nije ga sramota da govori o tome!

Прво да ти захвалим на оваквим речима, јесам песник, али не и романтик (у овом популарном и погрешном значењу), а својих речи "samo idioti vjeruju u ljubav" се никад више нећу одрећи.
_________________________________________________________________________
Колфилда замишљам као човека који зна књижевност (не би ме чудило и да пише песме), нормалног човека, средњег раста, крупнијег.

Car...hmmm...zanimljiv covek...mozda '75 osisan na keca, visok, mrsav. Ima velike plave oci. Nadam se da se Car nece uvrediti zbog ovog opisa.