Prijava

klinkica
metaršesdes
duga smeđa kosa i smeđe oči
punačka
kratki prsti i izgriženi, nevešto izlakirani nokti

Car...hmmm...zanimljiv covek...mozda '75 osisan na keca, visok, mrsav. Ima velike plave oci. Nadam se da se Car nece uvrediti zbog ovog opisa.

Све си омашила сем да сам висок лоло
ЕДИТ: Ово је био офтопик тако да следећи нек прескочи мене, нек опише сангласес ет најт.

sunglasses@night
Skoro totalni promasaj! Klinka sam manje-više, kratka (2) smedje-crna kosa, pomalo kose smedje oci metarsedamdespet-sest, nisam punacka:) Nokte radim kao profesionalac i prsti su dugi i tanki, tako da je to najveci promasaj :P

sunglasses@night? Hm...covek sa smedjom kosom srednje duzine i siskicama, mozda oko 20-25 godina...oblaci se kao neki roker sa emos ispadima...mrsav. Tako nesto.

anci kako da te zamisljam sad kad si sve rekla?

Личи на Ђуру из Топ Листе Надреалиста.

ја собрнутим ставовима

Не-ја, али с обрнутим ставовима.

Међед од 2 метра који воли историју лколоо

хахахаха :Д
Бошко Јанковић главом и брадом :Д

Dve ruke, dve noge, jedna glava... To je to..

Pre mršav nego zgodan, više nervozan nego smiren, glasniji nego što se očekuje. Voli da spava, ne voli da uči, pije kokakolu, voli sport-al' je svadljiv na terenu.
Ne voli da nosi košulje.
Komšiluk ga baš i ne gotivi jer im se ne javlja.
Društvo ga gotivi, znaju ga svi u kraju.

Dama srednjih godina i srednje visine, crna kosa i tamne crne oči, spavalica i voli staru muziku.

Nepredvidiv : čak i kad se obuče i obuje za najsvečaniju priliku u njegovom džepu se može očekivati komplet sličica ili nešto od alata.
Ne ume da oćuti, al' ne želi da vređa.

(Šerloče, preciznosti radi : visoka. smeđa, ranoranilac. Ostalo ne bode oči.)

Ne znam zašto, ali imam osjećaj kao da sam je već vidjela negdje. Poslednjih godina je shvatila pravu čar umjetnosti i potpuno je zavoljela. Nosi svijetlu, šarenu odjeću. Voli narandžastu, ljubičastu i možda zelenu boju odjeće.

Зове се Весна и презива на м, па ме подсећа на колегиницу моје кеве. И све мислим да ју је кева послала на вукалију да ме шпијунира, као што је радила и на фејсу па сам је блокирао.

Mislim da je visok, krupan i zeza i troluje ljude, ali da je dobar inače. I nosi bijele, velike majice, ima tamnu kosu.

Ima oči koje se zatvaraju kad zaspi.