Prijava

lolo, ja poslo sebi poruku 'desi shecheru awwww' i stiglo mi 'de si shecheru awwww', ej, nevera jebote!

Sada ću sebi da šaljem poruke erotske sadržine da se hvalim pred ortacima lolo

Do jaja, hvala za ovo. :)

Da predložimo Kaizenu da nekako prikači ovaj sajt na Vuku, pa da možemo da se dopisujemo i kad nismo na Vuki..?

Al je dobro. Kome se ovo isplati, pitam se.

Nato koliko sam ja izvalio, ovo što si ti okačila je neka vrsta virtuelne telefonske centrale. Na primer ako želiš da tvoj broj u Čikagu koriste klijenti iz Australije, sa ovim programom ti prebacuješ postojeći broj na server i praviš virtuelni broj koji odgovara korisnicima u Australiji, bukvalno imaš osećaj kao da si tamo. Ne moraš da kucaš one prefikse za pozive u inostranstvo.

http://smsjazeera.in/?on=sms
Ја користим овај, није лош...

Da vam se pohvalim da sam upravo izveo fenomenalnu prvoaprilsku šalu i još ne mogu sebi doći od smeha. Hvala, Devetare. :)

Pekki, podijeli sa nama :)

Da vam se pohvalim da sam upravo izveo fenomenalnu prvoaprilsku šalu i još ne mogu sebi doći od smeha. Hvala, Devetare. :)

Нема на чему :)

Jebote kako je dobro. Au sta cu sad da radim sa ovim :D
Inace, u cemu je fora (otkud da moze besplatno) ?

Je l nije neka navlakuša? Da se ne hvatam za glavu na kraju meseca.

Брате ја сам питао на почетку има ли ко искуства са овим да није неки спајвер :)
Ако јесте доњи сам. Подјебавао сам пола града са овим :)

Није толико чудно да је бесплатно, Мондо то ради већ годинама без проблема.

http://www.mondo.rs/besplatni_sms.html

е, ал' је разлика што је код монда дозвољено 10 (дневно, недељно, не знам), и што иду са твог броја. а ово јок, курац!

10 дневно је код монда, да. А овакви линкови са фри смсовима као што је овај о коме је тема, су ми одувек били много сумњичави. Трипујем се да кад пошаљем смс, једна копија стигне у Интерпол па преводе са српског и те форе.

Трипујем се да кад пошаљем смс, једна копија стигне у Интерпол па преводе са српског и те форе.

Takođe, da gledaju IP adresu i sl.

A, boli me uvo, k'o da šaljem neke tajne KGB šifre preko poruka. ;D Eto vam i IP adresa, i sve, na! D;