Vukajlija Ol Star fudbal

  1. JA TAKO SILNO DOLAZIM, DA KADA DOĐEM ZATRESE SE CELA ADA I POPADA KAMENJE OD STONHENDŽA!!!

  2. Evo, da potvrdim zvanično i ja da dolazim. Isto kao i Zoki Munja. Dakle, ma kakav da je protivnički sastav koji će istrčati na teren, RASKANTAPRSKAĆEMO VAS.

  3. Agi, je l' nosiš kameru? :)

  4. Narafski. S obzirom da sam iznad najavio seks FK Lasta nad Gubitnicima, a kako sam romantičan čovek koji prvi put fudbal na Adi igra u popodnevnim časovima, želim da okom kamere bude zabeležen taj čin uz zalazak Sunca.

  5. Kad ste sutra na Adi? Ja sam tamo, pa da svratim, da vidim taj čuveni fuzbal.

  6. U pravu si, to se mora obeležiti :) A ništa od roštilja, m?

  7. Ja sam danas bio roštilj majstor, meni dosta za ovaj vikend. Koliko vidim na prethodnim stranama, sledećeg vikenda roštiljanje na Adi.

  8. Aha... Ja sam tu još ovog vikenda, posle idem kući, tako da ću to propustiti...

  9. e, ja izlazim da vozim bajs, tako da.. navratiću na jedno pivo. nemoj da nema :)

  10. Kad ste sutra na Adi? Ja sam tamo, pa da svratim, da vidim taj čuveni fuzbal.

    Каква си ти ленчуга од човека, па на претходној страни имаш шес' пута поновљено... :Р
    У 6 смо код стоунхенџа, па ти бануј. лолоол

  11. Aj da ponovim još jednom...
    6 popodne, Ada, kod Stonhendža se sastajemo. Fuzbalica!!!

  12. Jebi ga ne dolazim, protivničkoj ekipi su se upravo povećale šanse za pobedu lololo

  13. гонзо сиши га момак, стоти пут кулираш. јебо те посо! лоло

  14. Daj otkaz Gonzo....odluči ili mi ili Žurnal lololo

    Možeš da kažeš da te pogodilo što smo vas istrpali u Železniku pa ti daju slobodan dan :)))

  15. гонзо сиши га момак, стоти пут кулираш. јебо те посо! лоло

    Daj otkaz Gonzo....odluči ili mi ili Žurnal lololo

    Možeš da kažeš da te pogodilo što smo vas istrpali u Železniku pa ti daju slobodan dan :)))

    'Bem vas obojicu lololo

    Šta da radim kad su ovi pederi završili 24 časa Le Mana pre pola sata.

  16. Šta da radim kad su ovi pederi završili 24 časa Le Mana pre pola sata.

    Slepci...umesto da skrate na makar 19 sati Le Mana, pa da ljudi mogu da stignu na fudbalicu...

  17. Šta ćemo bez gonza leb ti jebem...

  18. Slepci...umesto da skrate na makar 19 sati Le Mana, pa da ljudi mogu da stignu na fudbalicu...

    Molio sam i kumio sam, ali ne vredi neće kurve francuske majku im jebem lololo

    Šta ćemo bez gonza leb ti jebem...

    Gusti samo oštro :)

  19. RASKANTAČEREČIĆEMO VAS !! !!

    http://thechive.files.wordpress.com/2009/07/crazy-football-fans-fire-81.jpg

    Prenosimo atmosferu sa ulaza na Adu, kako i sami vidite, mnogo se navijača okupilo koji bodre svoje klubove pred ovaj večiti derbi i veruju u tu, sada već krucijalnu, pobedu svojih simpatizera. Ima još par kola do kraja ovog prvenstva, kada zvanično počinje i kup, te selekcije oba tima sa razlikom od samo 3 boda gledaju da od ove utakmice naprave pravi fudbalski spektakl koji će odlučivati ko se bori za titulu i plasman u Ligu Šampinjona. Ovo su neki momenti koje smo uspeli da snimimo:

    Jeeebi Lastu klap-klap-klap-klap - klap
    Uuuubij Lastu klap-klap-klap-klap - klap
    Jeeebi Lastu klap-klap-klap-klap - klap
    Uuuubij Lastu klap-klap-klap-klap - klap

    EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE baklje pršte

    I OPET NAŠA SAD JE POBEDAAAA
    LASTA KLEČI MI PRED KOLENAAAA
    I TRAŽI OPROŠTAJ KLAP-KLAP
    I KAŽE "DOSTA, STAJ! KLAP-KLAP
    AL' PARNI VALJAK GAZI GOVEDAAAAA

    aleee aleee alee aleee aleeeeeeeee

    http://sport.blic.rs/data/images/2012-06-12/251244_mdf21741_f.jpg

    I da, vidite da je atmosfera veoma zagrejana, malopre me je umalo pogodila baklja u oko, tako da, ako ste blizu Ade, ne mučite se da stignete do grada ovim trasama jer je sve prepuno navijača i policije...BOOMPLAK PLAK* Da, kao što sam i rekao... Baklje na sve strane. Morali bismo da prekinemo ovo javljanje zasada, pa ćemo se ponovo uključiti pred početak meča. Studio?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.