Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ne dolazim ni ja, komiran sam od juče.

  2. UGASILI SMO LASTI PROLEĆE!!!
    Hugocavez, kidalica na terenu, magični Fejsinjo i stameni Zoki Munja bili su otrovna trojka na protivničkoj polovini. Naravno, i Čak se pokazao dobro u presecanju napada, a moram da pohvalim i sebe za par intervencija i živce na golu. I pobednički pogodak, NARAVNO.

    Za devojke ljubac, sve tri su ulivale kuraž neophodnu za pobedu !!

  3. фудбал је био јако добар и текма међу нама је била право добра. Немам шта даље да додам јер сам уморан ко пас, сутра ћу.

    ПАЛА ЈЕ ЛАСТА ЈЕБИИИИ И И И

  4. Meni je danas bilo super :) Momci su iz nedelje u nedelju sve bolji, što će se videti i na snimku, nadam se da sam uhvatila blistave momente :)
    Interesantno je da je svaki put sve više žena (sad nas je bilo 3), a manje muškaraca, ne znam zašto... Inače, Enemijeva drugarica je baš fina devojka, a Kris me oduševila :)
    Ninka, nedostajao si nam danas, da znaš ;) E da, upoznala sam i Huga danas, što reče Kris, ima manekenske noge :P

  5. Хаха, вама је само криво;)

    Опрљили смо их данас, имали су час фудбала. Поздрављам момке из супротног табора, следећи пут вас нећу штедети:)

  6. Kad vam je fudbal sledeci, mogao bih ja u ovu pobednicku ekipu da dodjem da i vi izgubite nesto.

  7. Само да прође 26. и стиже вам српски Ван Бомел.... Ололо....

  8. Džoni, jesu vas probili? Lolo, sad kad su vam raskantali bunker, nemate šanse ni u narednim mečevima. Dominacija!

  9. Играли смо се са њима;)

  10. Hugo, ja ti zavidim :))
    Man, svake nedelje se održava, jedino se termin malo menja, sve zavisi od vremena...

  11. Ja u principu nmg mnogo da se zamaram, imam probleme neke, al igram i dalje, videcemo ;)

  12. Reme, što ti ne dođe?

  13. Davide, ja sam očekivala da vidim tvoju novu frizuru :)

  14. шташ :( ал није нека специјална промена :)

  15. Aha, i dalje si Nalbandijan :))

  16. хаха ту сам негде :)

  17. Dzoni, Agilni, sta je bre ovo, ne smete ni da se javite hehehe

  18. ЗАШТО ЋУТИТЕЕЕЕ ЗАШТО ЋУТИТЕЕЕЕЕЕЕЕ

  19. da malo pokradem iz defke..
    Protivnik je bio odličan, njihova igra je bila za respekt, ali dali su 130%, ostavili su dvanaestopalačno crevo na terenu, publika je bila dvanaesti igrač i mislim da su zaslužili pobedu.jedni spečeni starci koji su ih sabili, ali ono, objasnili im hihihi :DD
    no, dobro, momci.. polako, i vi ćete napuniti 70 i tada ćete objašnjavati :DD
    šala mala

    no, fmn, :*

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.