Vukajlija Ol Star fudbal

  1. ало не треба гвожђурија да се носи има тамо близу терена 100 метара роштиљчина уграђена у земљу бетонска са решетком полупречника пола метра не брините за то

  2. ало не треба гвожђурија да се носи има тамо близу терена 100 метара роштиљчина уграђена у земљу бетонска са решетком полупречника пола метра не брините за то

    Jes'.

  3. Ney.

    Mnogo si ti Davide, sinko, naivan. Uvek, ali uvek budi ekstremno oprezan sa stvarima u javnom vlasništvu, šta misliš kako stoka voli da gasi žar ispod te rešetke kad se nažderu i propisno ošašave lošim domaćim pivom?

  4. Grujane, ako tako razmišljaš ne znam kako sagledavaš poreklo mesa, pogotovo mlevenog.

  5. Šta ima da ga sagledavam, zakolju živinče, ono što valja osuše, ono što malo manje valja stave u kobasice a ono što nije nizašta ode u mašinu :)

    Malo je oftopik doduše, ima li neka tema kao "stvari koje nikad ne bismo očekivali u našem tanjiru a tu su"?

  6. брате дал си луд узмеш и ватром све то неутралишеш, па нисмо ни мислили да само бацимо месо преко оне решетке а да претходно нисмо ватром истерали све демоне из ње.

  7. Čuš, i nisam nešto preterano gadljiv al reko možda ima ko je. Vatrom nego šta, prizvaćemo R'hllora u pomoć, a za svaki slučaj svrnuću usput u crkvu da mi popa osvešta slaninicu za mašćenje rešetke, to će da doaka i najgrđem demonu urinarnog trakta.

  8. ахахах и Мелисандру...
    чекај, ај полако... јесу ли ти позната својства ватре и својства евентуалних бактерија на решетци? ако јесу онда ти је јасно да ватра, која, јелте, створи велику температуру, том топлотом уништава бактерије које се претврарају у друге супстанције и одлазе у дим. и шта сад ти ош? ај сад најозбиљније, шта није у реду?

  9. Ma taman posla da nešto nije u redu, roštiljaćemo na zapišavanoj rešetki na najvišem mogućem nivou, ko blazirana gospoda što realno i jesmo. Pa da li stvari tu MOGU da budu u bilo kakvom redu osim najboljeg?

    Ma id' u kurac Davide, zajebavam se, kakvo zapišavanje, rešetka ko ruža :)

  10. иди бре у курац :)) реко шта овај Груја фантазира :) ништа онда, решили смо питање решетке сад још само шта да метнемо на њу... и чуо сам да и ракија уме да се носи са бактеријама па ето можемо и то да понесемо, тако да шта ватра не истера послаћемо ракије у стомак... за сваки случај :))

  11. Prolazi lopta, ne i igrač.

    Meni je to prošlo kolo bilo dovoljno. Jedan napad, jedan gol. ;)

  12. Meni je to prošlo kolo bilo dovoljno. Jedan napad, jedan gol. ;)

    Kako ćemo vas odrati k'o mačke u nedelju lololo

  13. Da se prijavim za sledeći ili onaj tamo vikend, najverovatnije ću i ja jednom da dodjem, konačno mi se 'opravila noga malo. Samo će morati neko negde da me sačeka jer ja pojma belog nemam oko BG navigacije. :)

  14. Samo će morati neko negde da me sačeka jer ja pojma belog nemam oko BG navigacije. :)

    Samo javi kada dolaziš i iskombinovaćemo se za čekanje. Objasnićemo precizno kako da dođeš, ne brini.

  15. Чуо сам страшне ствари о свима вама...........

  16. Чуо сам страшне ствари о свима вама...........

    NE govori ih javno, moramo još ljudi d anavučemo u sektu!

  17. Лењост је јача од мене, кад се игра сутра? ;) Највероватније ћу да банем, у Бг сам па рекох мало да прошетам шкембе... лоло

  18. Do jaja Deki. Nalazimo se u 6 popodne kod kamenja. Mogli bi i da bacite ovde ko dolazi još. Ja dolazim, Gonzo malo kasni zbog posla. Šta je sa ostalima.

  19. E kad je BeboT čuo strašne stvari o nama... Sreća pa ne može ih objavi na tviteru. Dolazimo da istamburamo ove neznalice! Mustafa se vratia u tim!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.