Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Samo da pustim jedan tizer :) Planirajte da bacimo jedno boćanje u julu! Igramo Krajina/Dalmacija/Hercegovina vs Ostala žgadija :)

  2. Kako se izborih za ovo "Hercegovina" u nazivu. :)

  3. Fudbal poderao. Igrači za pohvalu: istrajni Ninka i Agilares, koji polako opravdava svoj nadimak. Ja sam zadovoljan učinkom ekipe, iako sam imao loše uslove za igru (čitaj: stare izlizane najke) Ela me kao pojava prijatno iznenadila, samo šteta što joj niko nije pravio društvo od vukajlijašica... (sram da vas je) Midžet fudbal, takođe, kobjasnio.

    Suma sumarum - tvrd fudbal, uz dosta požrtvovanih startova. Naravno da smo vas pobedili jer smo igrali sve tri - odbranu, sredinu i napad.

    I da, Džonovane, ko ti je dao da nas krstiš u gubitnike?0.o Oficijalno predlažem ime Sao Belgradano, jer je baš fešn, jes jes jeees!

  4. Pa đe ćemo da igramo balote bez Ninke? :)

  5. Сори ако смо били непристојни :)

    PROSTAČINE!!1!

    A nemoj me jebati, da nismo sa Vukajlije, pa da i napišeš tako nešto :)

  6. Реално били сте праве простачине, ја сам вас реално извлачио.

  7. увреди жена комплет сајт :)

    ЗА БОЋАЊЕ ИМА ТЕРЕН НА УМКИ! ЗНАМ ЈА!

  8. Ela me kao pojava prijatno iznenadila

    Nisam znala da dopadaš gabaritnu ženskadiju ;)

    Реално били сте праве простачине, ја сам вас реално извлачио.

    Upravo to. Tačno sam znala da svojim podrigivanjem pokušavaš da skreneš pažnju sa njihovih daleko većih prostakluka! ;)

  9. ТакоЕ! Толику сам муку мучио и жртву поднео за извлачење. Хвала на пажњи
    http://www.inbedwithfaith.com/images/inbedwithfaith-free-big-boob-picture-08.jpg

  10. Nisam znala da dopadaš gabaritnu ženskadiju ;)

    Vidi ovako, Đoni te obećavao pet kola unazad. Tako da ono, konačno dupoznamo i njegovu lepšu polovinu. Šteta što si bila lenja i nisi sipala vodu, eto to ti samo zameram :P

  11. Šteta što si bila lenja i nisi sipala vodu, eto to ti samo zameram :P

    Nisam vam ja hobotnica! Ne mere se biti i snimatelj i vodonoša! :P

  12. Nisam znala da dopadaš gabaritnu ženskadiju ;)

    Pročitajte ovo sa madžarskim naglaskom lolol, prejako je.

  13. Pročitajte ovo sa madžarskim naglaskom lolol, prejako je.

    Pa bem mu miša, el napisala Madžarica, el nije?! ;)

  14. Које сте везаре, јебем вам сунце ваше :Д
    Надам се да ћу ја некад доћ' и одиграт коју, жеља ми је да зајашем бебопа да ме носи цијелу утакмицу

  15. Pa jeste, al ja sam se pokidao. Ovo "dopadaš" je kobjasnilo, baš leži onako madžarici :)

  16. E, jbg, sad Ela dosla, mi nismo... Dobro, bar se odrzava kontinuitet, uvek ima poneko zensko :)) Da vas nisam cula da se bunite :P

  17. Dobro, bar se odrzava kontinuitet, uvek ima poneko zensko :))

    Ma da. Polako, ali sigurno, pretvorićemo mi ovo u žensku temu! ;)

  18. Pa da, idemo ka tome ;) Mogle bismo i mi neki sport da organizujemo, nekad :)

  19. IDEMO U SUSRET IDEMOOO U SUSRET!

  20. Sanchez Munes Agilares, svaka čast bre! Tek sad na snimku vidim koliki mi je raspon finte, kuku... :)