Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ko je onaj celavi dzin sa brkovima?

  2. сад ми жао што нисам био аукурац бгате

  3. добар видо аги све боље монтираш
    и откуд вам бре онолике малолетнице?

  4. Оформио сам победнички менталитет и екпиа је кренула узлазном путањом. Долазим и ја следеће недеље да се доминација настави.

  5. Фејсе, је л' оно на овом клипу твоја лопта?

  6. Dobar video, šteta što nisam bio.

  7. Video odličan. Stvarno fali Ninka i njegov segment, mada na ovom poslednjem fudbalu će se videti kako Ninka pušta krv za ekipu.

    Zaboravih da kažem da ste ovaj fudbal dobili na sumnjiv penal.....jako sumnjiv.

    I da, Džonovane, ko ti je dao da nas krstiš u gubitnike?0.o Oficijalno predlažem ime Sao Belgradano, jer je baš fešn, jes jes jeees!

    Zato što vas ukupno deremo k'o mačke, a i vi ste nas nazvali FK Lasta, a hteli smo FK Gracki Autobus lololo

  8. Ko je onaj celavi dzin sa brkovima?

    Krajiški Džinović :)))

  9. Zaboravih da kažem da ste ovaj fudbal dobili na sumnjiv penal.....jako sumnjiv.

    А кад је Зоки Муња понављао пенал док није дао гол то не помињеш. Рекох ја, немате појма. А Агилни је морао да намонтира и моје саиграче као да знају јер га било блам да губи од нубова. Лоло.

  10. E baš me je drago da vam se sviđa video. Više neće biti ovakvih, mnogo posla. Sledeći će biti tradicionalni, neka metalčina, brzi kadrovi i to je to, u pet minuta. Ko bude hteo svoj lični trominutni spot, mora da mi kupi pivo :)

  11. Odlično spakovano Agi! Šteta što tad nisam bio...

    A juče? Juče smo vas rasturili na proste činioce! Ovom prilikom želim da se zahvalim svojoj porodici i i babi i saigračima i želim mir u svetu... Kako smo vas razdrndali, na finjaka, bundes liga smo za vas!
    Specijalan pozdrav za omiljenog specijalca - Bebopa! Koji si ludak! Ne pamtim da sam se skoro toliko smejao kao sinoć kad smo se vraćali gajbi...
    Moram da primetim da sam ozbiljno podigao nivo psihofizičke spreme, odrazilo se na igru i rezultat.
    P.S. Lastice ne plačite, to što ste se u austrougarsku vratili snuždeni neće biti poslednji put, opet ćemo vas ODVALITI!

  12. Одгледах сад овај снимак и то је та неповезаност у игри и одсуство смисла које краси вукајлијаше :Д
    Не реално сад, добри сте момци (бољи од ЈСЛ свакако) плешете по терену, креативност на нивоу, физичка спрема сасвим задовољавајућа и мислим да вас све чекају блиставе каријере у иностраним клубовима а поједине и у репрезентацији :Д Кобјашњавате!
    Само нисам могао а да не приметим да вам фали један изразити финишер, тако да чим ми повреда прође долазим и ја, Пипо Инзаги Расинског округа, Ван Бомел малог фудбала (не знам ништа сем да ломим ноге и да умуљам по неки гол) :Д
    Уф како ми се игра фудбал сад а јебено не смем...

    И да снимци су покидали, свака част.

  13. ПОЗЗ СВИМА И ЗАХВАЉУЈЕМ СЕ ДЕКИЈУ ШТО МЕ ПОВЕЗО У СВОМ АЛФА РОМЕУ И ДОЗВОЛИО ДА СЕ ИГРАМ СА ПРОЗОРОМ И ДЕРЊАМ НА ПРОЛАЗНИКЕ.

  14. Cak standardno najbolji pojedinac koliko mogu da vidim sa klipova. :)

  15. Dao sam gol i imao dve asistencije, al Agilni isekao naš time da deluje da smo nubovi... :)

  16. Pa sunce mu jebem 'oće li ovi moji lastavičar idobiti neku utakmicu kada me nema lololo
    Jebem ti Žurnal, da ti jebem.

  17. ПОЗЗ СВИМА И ЗАХВАЉУЈЕМ СЕ ДЕКИЈУ ШТО МЕ ПОВЕЗО У СВОМ АЛФА РОМЕУ И ДОЗВОЛИО ДА СЕ ИГРАМ СА ПРОЗОРОМ И ДЕРЊАМ НА ПРОЛАЗНИКЕ.

    lololololo

  18. Vidim dojadilo vam da slušate Bebopovo poždrigivanje posle piva pa mu ovaj put dadoste žestinu.

  19. Taj je Grujane upao u žestinu kad je bio beba! lololo Bebope što si pojeo loptu decxko!? ahahahaha

  20. al' ste masni bokca mu poljubim,ololo!
    u julu boćanje,detaljnije kad časlav pojede bananu! :3

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.