Vukajlija Ol Star fudbal

  1. u julu boćanje

    Odlično...imam i prigodnu majicu
    "Boćarski Klub - Bežanijski Strelci" lolololo

  2. Taman ima u Rakovici boćarski klub 'Lasta', možda imaju koji dres viška :)

  3. ТРПАЈ ПРОТИВНИКА!!!1 ППППППУУУНИ!!!

  4. MEEEEEĆI MAĆOREEEE!

  5. Погледао сам онај видео снимак, и паде ми нешто на памет:
    ШТА АКО ЈЕ МОМАК (ТЈ. ВАЉДА ЈЕ МОМАК) НА РОЛШУАМА УКРАО КУЛЕЊЕ, ПА ЈЕ ТУ ДОШАО ДА БАЦА ПРОВОКАЦИЈЕ!!11!!????? РАЗМИСЛИТЕ О ТОМЕ!!!!11једанест

  6. Odlično...imam i prigodnu majicu
    "Boćarski Klub - Bežanijski Strelci" lolololo

    takoc zete,taman za boć! :D

  7. ТРПАЈ ПРОТИВНИКА!!!1 ППППППУУУНИ!!!

    MEEEEEĆI MAĆOREEEE!

    A jeste sreća velika kada pobediš Kraljevski klub......mi nismo te sreće, odrali smo vas mnogo puta al' ste dunsteri pa nam je to normalno.

  8. Ajde Džoni, ako ste vi Real, mi smo valjda Barsa! Tako su i oni počeli, kao autsajderi sa pojedincima kao talentima, ali nedovoljno tehnički i iskustveno potkovani. Sad kad smo se razvili u pravu ekipu, možete samo da se kitite starom slavom!!

    FORZA BELGRADANO!!!

  9. Ja nisam Barca! Mi smo više Bilbao vukajlije...

  10. Vi ste FK Donji Srem. Malo vas krenulo i odma' sanjate o tituli. Dok mi lagano guramo prema prebrođavanju krize i nastavku uspješne serije.

  11. како колено нинчила?

  12. nie valjda Čak i njemu vadio koleno??!

  13. Nije loše, mažem ga nekim melemom, ne bi li prezdravilo do sledećeg boja.

  14. Дрво је било тринаести играч. Агилни и Чавез знају знање, нема шта.

  15. Gonzo na snimku izgleda ko da je svir'o s' kridensima.

  16. Ja se izvinjavam zbog drveta, malo sam bila lenja da ustanem sa klupe... :)

  17. Ja se izvinjavam zbog drveta, malo sam bila lenja da ustanem sa klupe... :)

    Kaci međed. Nemoj da si eskivirala iduću nedelju, tad je i roštilj.

  18. Treba vam neko ko će da seče lukac, a?! ;)

  19. E, baš ti hvala na komplimentu! Pa nismo svi iz Bgd-a, jbg... Preko leta sam uglavnom kod kuće... Mooožda dođem, al' ništa ne obećavam.
    Naravno, Ela, od nas se više ni ne očekuje :))

  20. sejo,možda se i vidimo u nedelju :3

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.