Vukajlija Ol Star fudbal

  1. E, baš ti hvala na komplimentu!

    Nema na čemu. :P :)

  2. sejo,možda se i vidimo u nedelju :3

    ZAJEBAVAŠ??? :))))
    Dolaziš na par dana ili?

  3. pa,trebalo bi ljubo,ajmo na pvt :3

  4. Baš si divan, Ninka, nemam reči :)

  5. HOT PVT ♥ HOT TITS AND SEXY GIFS AVAILABLE

  6. Ljudi, ja planiram da dodjem za ovaj vikend, i to sigurno, jedino neću ako me spreči nešto neočekivano, a male su šanse za to.

    E sad, ja imam problem sa geografijom, to jest, veze nemam sa Beogradom, kada sam prepušten sam sebi. Tako da bi bilo neophodno da me neko sačeka na železničkoj i povede do terena.

    Ko me sačeka, igram za njega.

    Samo da naglasim da su mi stamina i top speed 99 trenutno, uz šut 83+, tako da ne propustite priliku za levonogog asa. :D

  7. Chavez ako nisi teška kategorija, igraš za FK Gubitnike :) Bebop je pojeo loptu! I Svima je pokazao put iz kola. Hvala ti Bebope!

  8. Nah, 190 visok, 80kg težak. Letim po terenu. :)

  9. Ne uklapaš se u našu kompoziciju 100+ :)

  10. Pa taman da budem kontra-mera onda. :)

  11. НЕМА НА ЧЕМУ ЂОВЛА
    БЕБОП УВЕК ПОКАЗУЈЕ ПРАВИ ПУТ, СВАКО КОСЕ ИЗГУБИ МОЖЕ МЕНИ ДА ДОЂЕ И ЈА ЋУМУ ПОКАЗАТИ

  12. @ FK Lasta
    Ako vas moje peckanje povodom raskantadupecvetanja smara, vređa ili utiče na vaš seksualni život e pa onda .JBG! :) Jer jedva da je počelo! lololo U mom selu to tako ide, nisi pobedio dok poraženi ne bude probdeo noć razmišljajući kako da se osveti...

  13. Како иде онда стара народна :

    Ил знаш да играш фудбал, ил си ФК ЛАСТА. опааа

  14. Evo da ja dam svoje "nepristrasno" mišljenje...Kol'ko sam ukapirao (u) toj FK Lasti jedino što vredi su navijačice! trololololo

  15. Najnovija vest:
    Prandeli obećao! Italija nikad više kao FK Lasta!
    Vest sa najviše komentara:
    Žonpi: Katanaćo je prevaziđen, taktika FK Laste je moj novi izbor!
    -
    -
    -
    -
    Ljubav, seks i bakljada parti:
    Navijačice FK Laste: Uprava napolje! Istina za papuče!

  16. jedino što vredi su navijačice!

    Je l' vidis kako se daju komplimenti, Ninka, a? :) Moras ti jos da ucis :P

  17. Ja sam se naučen rodio. :)

  18. E ljudi da naglasim samo...
    Znači nedelja 1. Jul roštilj i fudbal. Po 500 kinti se daje, a ko slučajno nema neka svakako dođe jer ćemo se iskombinovati svakako. Nemoj neko zbog kinte da nije došao.
    Nalazimo se u 6 kod Stonhendža....neko cepa fudbal, neko peče.....idemo kolima po meso i pivo, a za to se dogovaramo na licu mesta.

    Jel se slažete?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.