Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Nema videa. Imam i ja snimatelju Fejsu "rec mi je stop, a stop mi je rec" da ispričam nešto kad se vidimo danas, lolo.

  2. Са осам различитих жена, јер овакав заводник ко ја, тешко да може да држи место :)

    I to sa ženama različitih rasa, nacija i veroispovesti....jer Fejzara jebe internacionale lololo

  3. Ima sve to svoje prednosti... ALI! "Je l' moraš baš sad da zapališ!?", "Dosadno mi je!", "Nikuda me ne vodiš!", "Smršaj!" AAAaaa! Gde se isključuješ!? Eto vama da se izjadam :) A sutra opet na teren, ima i to svojih prednosti... :)

  4. "Je l' moraš baš sad da zapališ!?", "Dosadno mi je!", "Nikuda me ne vodiš!", "Smršaj!"

    Џизс Крајст...
    Да ти станем на муку мало:
    http://www.youtube.com/watch?v=AqjRcuWkBh4
    х)

  5. da l' je moguće da ništa nije snimljeno?olololo!

  6. "Je l' moraš baš sad da zapališ!?"

    Pa vidi, od 168 sati u nedelji, ja 120 provodim sa tobom. 40 sati radim, a ovih 8 sam u kenjari ili gledam Đokovića. Majka mu stara, mogu bar 2 sata na fudbal da odem!

    "Dosadno mi je!"

    Izašala treća sezona,,Sultana" na pajretbej. Saću staviti da ti se skida.

    "Smršaj!"

    Jes', pa da izgledam ko tvoja osušena sestra, što ruča večeru od dve kriške jabuke i tri crte kokaniđe. Nemoj meni duvaljuješ te kirbije, ščula?

  7. A pazi ovaj rad! Sad kad malo zahladni, otići ćemo do Ušća da zamenimo košulju koju mi je kupila, jer mi je mala, jelte.... A onda ću spičiti neki 15 soma na koje kak'e gluposti tipa, sandalice za malu, koje će obuti 3 puta (4soma), ženi haljinicu u kojoj će izgledati debelo, pa je nikad neće obući (3000), meni čarape, neke debilske, koje ću u kukuruzu da pocepam prvi put kad ih obujem, onda neka klopa, pa taksi do delta sitija (jer mi se auto juče zapalio pa je sad kod Macure do daljnjeg), pa opet isto u delta sitiju, pa onda kuknjava kako je vrućina, pa onda kad dođemo kući kuknjava kako trošimo pare kao da smo šeici, pa onda je l' moraš opet da zapališ, pa onda smorila sam se jer sam debela u ovoj haljini... Što ti se auto pokvario!? jesam li ti rekla da ne kupuješ? Pa idem sutra kod majke! Pa vrućina je nema sexa.... A ja sam samo hteo da idem na fudbal da odvalim lastavičare i da čujem Bebopa kako podriguuuujeee :(

  8. kod Macure

    To mi je dobar drugar...

  9. Pa dobro Deki, jbg, sada si na terenu cele nedelje pa zbog toga...inače ovako kada si stalno kući drugačije je....izdrži....a to za punjenje Laste teško.....spremni smo skroz.....trenirali svaki dan....ma izućemo vas!!!

  10. E pa vidi sa Macurom da mi sredi onaj kompresor što su ovi njegovi zajebali.... A da znaš da sam jutros razmišljao da te zovnem da mi ti pokupiš auto, jer sam na terenu... Sad sam dao nekom liku, drugarovim cimeru da on pokupi sa popravke....

    E a ima i ovo "Pa idi na fudbal!" ali šta se krije iza toga kad se vratim...
    Odvaliće vas Marveljus i Fejz i bez mene! :P

  11. pa, ni ja ipak ne dolazim.
    nema ni dece ni devojaka :/

  12. Dolazim ja sa jednim ortakom.

  13. Dolazim ja sa jednim ortakom.

    Čače ponesi mi Zagorakisa, ako se setiš....evo ja sada krećem.

    E pa vidi sa Macurom da mi sredi onaj kompresor što su ovi njegovi zajebali.

    Kako su ga sjebali?
    Ma družili smo se godinama, ali u poslednje vreme ne, mada i dalje smo dobri.

    E a ima i ovo "Pa idi na fudbal!" ali šta se krije iza toga kad se vratim...

    Zato bolje iskulirati gajbi, pa onda na sledeći fudbal baneš da te oderemo lololo

    pa, ni ja ipak ne dolazim.
    nema ni dece ni devojaka :/

    Evo Ela došla pre sat vremena s posla mrtva umorna i legla da odmori inače bi došla....mada i mi smo ludaci...milion stepeni je napolju...

  14. Džoni, jeste razmišljali o nekoj pauzi ili će se igrati celog leta?

  15. fmn, nema odmora dok traje obnova!! :D

  16. Haha, da :D Da li će im ovo biti nedelja bez ženske podrške, šta misliš? :)

  17. e, ne brinem se ja za njih.. na'vataće već nešto.
    kad vide ih vide ribe tako same, znojave i crvene, odma' će da dolete :DD

  18. I ja mislim :) Još omamljene ovim suncem... Ima da se istope kad ih vide :D

  19. Pu jebem ti kumovu slamu! Čestitke protivniku, pored dobrog niza rezultata i forme, omanuli smo ovaj put.

    Ja neiskorištavajući stopostotne šanse, Fejz jer nema sreće i jer je 'alav, a Čak... Jer je Čak. Inače, moje pohvale Benisiju (valjda sam ga dobro imenovao), veoma koristan igrač sa strašnim usponom kvaliteta. I Davidu takođe, dao je pola naših golova.

    Sve u svemu, dobra bleja, odličan fudbal. Postajemo ozbiljno takmičenje :))

  20. Da bacim ja izveštaj sa novog, ko zna kog po redu VOS Fudbala.

    Pobede u obe utakmice je odnela FK Lasta i to laganezi, 5-3 i 5-3. U odsustvu ubojitog Gustog soka naprašili smo ih Agi i ja, mada su poveli u obe tekme i imali u prvim trenucima blagu nadmoć. Ipak kada je mašinerija proradila, samo su samleveni.

    Najupečatljiviji detalji su Krvavi Čak, koji je ispucao loptu, koja je pogodila mene u nogu, pa nazad njega u nos i to je prva veća krv koja je pala na VOS-u, mada i Ninkin pad je isto bio krvav. Krv je pustio i Misticx ali i to je brzo sanirano.
    Igrao se fin fudbal, sa obiljem dobrih poteza i imalo je šta da se vidi, ali poseta je ovaj put bila slabija, pa su nas upotpunili jedan Čakov ortak i jedan Agijev ortak, koji doduše ima jednu defku na Vukajliji. Zoki Munja se računa k'o naš, a ima dve defke i jedan poster što je dovoljno.

    Druga upečatljiva stvar je Marvelovo provlačenje kroz žicu, ali to je neopisivo i morali ste da vidite tu radnu akciju....čovek je Hudini.
    Odlično, druženje, odličan fudbal i fin zabod na Adi posle fudbala, uz naše dve pobede što mu dođe sada jedno 8-3 za Lastu....odlična nedelja.

    I da odgovorim Forget-me-not, planiramo celo leto...a i za zimu da vidimo nešto u nekoj sali ili balonu.

    Odoh da polupam pluseve prisutnima i sledeće nedelje ista meta, isto odstojanje.

    Slika dana.
    Ludog Čaka kući previja nepoznata devojka nako razbijenog nosa na VOS-u.
    http://www.blic.rs/data/images/2012-03-20/226821_zabdzastin-biber2_f.jpg?ver=1332239479

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.