Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Dogodine registrujemo FK, i krećemo u pohod na Ligu šampiona. Videlo se da ima materijala.

  2. Reme, Reme zaboravio si da spomeneš hobotnicu na golu protivnika, tj. mene lololo

  3. Au da, čoveče. Jebote, realno da nije bilo tebe verovatno bi stvar bila malo drugačija.
    Elem, ajd' i ja malo da patišpanjišem, pa ću citirati izjavu Džonija Kurajbera tokom meča: "Jebote, kako svaki put prođe".
    A sad čekam da neko pohvali one driblinge pored aut linije. :D

  4. Otkud znaš?

    -.-
    Koliku si glupost izvalio.

  5. Evo je da pohvalim Gatuza za svu borbenost i pozrtvovanje. Reminjo je pravio kobjasn po linijama, samo su ga malo jebale zavrsnice, kao i mene. Mene malo vise. Mora se nabiti kondicija, trcanje svaki dan u 3 ujutru (izbegavajte glavne ulice jer tad kruzira Inter), manje pljugi i prasetine, vise flaficastih nacina ishrane poput soka od djumbira, banana i dvopeka.
    A Fejz je zavrsio na VMA, laze da je otisao da glasa! Zapela ga linija, sta ces, desava se...

    I da, meni momenat dana, slanje Agilnog po burek. Agi, izvini, morao sam! :D

  6. ja sam umro. ali je pivo posle leglo ko melem.

  7. реално био добар фудбал, баш добар. све више ћемо се уигравати и следећи пут обавезно камера и да се снима партија :)

    Иначе, мене оно колено убија јебено већ 4 5 сати, од кад се охладило, ето чисто да вам кажем, ако вас интересује ллоло :)

  8. Jel bi mogao ja s vama nekad da opikam? Jel postoji neka starosna granica?

  9. маћори само да ниси млађи од 11 све остало је кул ололо И наравно да би смео, људи не би требало то ни да питају јер је и боље да нас има што више :))

  10. 94. sam i slobodan skoro svaki vikend ako se fudbal igra prepodne.

  11. играмо следећи викенд. Недеља у 11 х на ади. окупљање код стоунхенџа. ето то је све што треба да знаш :)

  12. Hvala na informaciji. :)

    edit: Javiću na vreme dal dolazim.

  13. Ja samo da kažem Fejz ne zna! Bio simpatičan fudbal, valjda će se oporavimo svi do sledećeg puta :)

  14. густи то што тебе сере не значи да ми остали не знамо лололо ДА СЕ ЗНА! СРБИЈА СРБИМА

  15. Gusti sok MVP jučerašweg fudbala. Bije kao Sveti Ilija iz svih pozicija :)

  16. густи то што тебе сере не значи да ми остали не знамо

    Nisam ja rekao da ostali ne znaju :D

    Realno, gonzo je čuda pravio po golu. Skače kao puma :)

  17. Ма ви нисте нормални, мене би оно срамота било да гледам... А не да играмо онако како смо играли. хД

  18. Šta? Mene već zvali iz Zvezde, treba im ubojiti, korpulentni špic :D :D

  19. Izvinjavam se što nisam mogao ranije da se javim, ali tehnički problemi su u pitanju. Ne dolazak na posao usled temperature nakon Derbija lololo

    Prvo, drago mi je bilo što nas je ovaj put bilo najviše do sada, pa smo imali dve Vukajlijaške ekipe jednu protiv druge.
    Naravno, izbušili smo Remea i Fejsa kao sito, čvrstom odbranom i surovim kontrama koje su Agi i Gusti rešavali kao od šale :)))
    Inače pozitivno je što smo daleko bili bolji nego na početku i svi smo više izdržali.
    Poseban pozdrav Predražinju koji me je jednom prepišao da nisam znao gde se nalazim :)

    Inače obećao sam Šalabu neke slike fudbalera pa da bacim koju:

    1. Marvellous i Kurajber proveravaju ko može brže ispit' kriglu :)
    http://i50.tinypic.com/i4k80i.jpg

    2. Gusti Sok i Agilni uz vitaminski napitak razmatraju kako da i sledeći put napune protivnika do vrha.
    http://i49.tinypic.com/2qaqsk9.jpg

    3. Šanzam se okrepljuje nakon obilja odbranbenih zadataka :)
    http://i46.tinypic.com/cozvd.jpg

    4. Počasni član Zoki Munja i Agilares čekaju palačinke
    http://i48.tinypic.com/2j67dit.jpg

  20. Džonsone ti mora da si ovaj mršavi na prvoj slici :)))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.