Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ето ме можда кад мало набијем комндицију. Нисам потрчао од прошлог лета кад сам се баш удесио на фудбалу. :)

    Ма која кондиција, то се све на блиц набија, ја ево три дана шепам, и много ми је добро! хД
    Дођи Млато обавезно.

    Зна ли неко колико коштају и где могу да се набаве мрежице, мсм да би то био много фин детаљ који би могли себи да приуштимо. :Р

  2. Људи, је л' неко провалио којом ногом ја играм? :)

  3. Чуо сам да сте озбиљне везаре.

  4. Букснетина™

    Чуо сам да сте озбиљне везаре.

    Ти чуо, а ја видео.

  5. Букснетина™
    Букснетина™
    Чуо сам да сте озбиљне везаре.

    Ти чуо, а ја видео.

    Sad sam sve video lololo :)))

  6. Зна ли неко колико коштају и где могу да се набаве мрежице, мсм да би то био много фин детаљ који би могли себи да приуштимо. :Р

    Bilo koja malo bolje opremljenija sportska radnja bi trebala to da ima.
    E jebem ga, kad igrate u Bg-u.. Baš bih došao rado, al' daleko, jebem li ga. :(

  7. А сад озбиљно питање:

                -Где могу да нађем патике за фудбал број 47-48, евентуално 49 (ако је мањи калуп)?

  8. Мреже су нешто нерелано скупе за тако обичан артикал, купили ми у крају ал не могу се сетим пошто..
    а гиље има сигурно у Ђаку, Трефу и тим таким радњама око Кнеза

  9. А сад озбиљно питање:

    -Где могу да нађем патике за фудбал број 47-48, евентуално 49 (ако је мањи калуп)?

    Haha, moj čovek. Ja na pijaci ili buvljaku uzimam neke adidas fore od 2000, kvalitetne su mater im, nisu škart, a spuste malo cenu jer se proda jedan par 47+ broja u 3 nedelje.

  10. Значи, бувљаче - ето ме! Хвала за информацију..

  11. Kad pikate opet? Моžda jednom i uspem da se pojavim.

    Šta je, fali levaka, a? Ja sam onda čovek za vas, taman. :D

  12. Igram sa obe. :) Levo krilo. Mada sam više golova dao levom, čini mi se. :)

  13. Šta je, fali levaka, a? Ja sam onda čovek za vas, taman. :D

    Čuj fali, ja sam levak par ekselans :)

  14. Hoho, Reme moj kolega. I ja pikam levom nogom i igram levo krilo. Moram jednom da dodjem, majku mu. Da vas pretrčavam iz hobija. :D

  15. Al' mi se čini da mi je dribling bolji desnom. Šut je približno isti sa obe, nešto jači levom, nešto precizniji desnom, čini mi se. :)

  16. Al' mi se čini da mi je dribling bolji desnom. Šut je približno isti sa obe, nešto jači levom, nešto precizniji desnom, čini mi se. :)

  17. Ja sam slab na driblingu, ali mi zato top speed 98/99 kad mi sivo raspoloženje. Desna služi za sitan pas i simetriju, ali zato leva seva kao zver. :)

  18. Mrzi me da čitam celu temu. Gde se igra fudbal? I da li je pravi ili na soniju? :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.