Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Baš smo u nedelju hteli da zakoljemo pile i bacimo neki vudu, ali se niko nije setio da ponese pile lololo

  2. Laže gonzo, masni su mu brci! Zna se gde je pile završilo, prokletinjo hobotničarska :D

  3. imate labudove namo u onom ribnjaku lolol

  4. Laže gonzo, masni su mu brci! Zna se gde je pile završilo, prokletinjo hobotničarska :D

    Ma ne bi ja to nikad uradio lololo

  5. zovite animal planet! pronađen oktopod od sto kila, kako stoji između stativa na adi i odaziva se na gonzo.
    samo što mu nekad ispadne lopta. :)

  6. evo, čitam postove i zavidim vam. svaka čast momci, spojili ste fino i korisno :)

  7. Jesi li u Bg-u, paninaro?
    Ako jesi, dođi obavezno.

  8. nisam, u podgorici sam. ali, kad doputujem javljam se obavezno

  9. E ovako, da malo i ja napišem po koju o prethodnoj fudbalici...

    Ekipa Vukajlija 1:

    Predražinjo
    Reme
    Merveljus
    Enemi
    Fejz

    Navedeni su bez posebnog redosleda, jer imam utisak da su svi igrali u napadu, pa čak i golman. Kako drugačije objasniti iskazane šupljine u odbrani? Što se ofanzive tiče, svi su pokazali zavidan talenat. Marveljus me je par puta dobrano iscimao driblinzima. Reme je imao sjajne prodore uz levu aut liniju i neke sjajne golove. Predražinjo neuhvatljiv, iako još uvek van forme o kojoj sam slušao priče. Enemi je jedini obavljao dobro defanzivne zadatke, ali na poziciji zadnjeg veznog, uz nekoliko dobrih izleta u napad. Fejz? Fejz se prosuo, lololo. Ali dobar je, ima tu neku, eleganciju pokreta. Izgubili su sve četiri partije :)

    Ekipa Vukajlija 2

    1. Gonzo
    2. Džoni Kurajber
    3. Šanzam
    4. Agilni
    5. Gusti Sok

    Našu ekipu neću preterano hvaliti, jer rezultati sve govore. Gonzo sjajan na golu, Džoni u odbrani, Šanzam kao zadnji vezni, meni se Gustiša uvek pravovremeno otkrivao i njegova egzekucija u svakom iole opasnijem napadu bila je neminovna. Možda po igračkom kvalitetu nismo uopšte iznad gubitničke ekipe, ali smo znatno organizovaniji. Svako je imao svoje mesto u sistemu. Priznajem, bili smo u prve dve partije pojačani Zokijem, počasnim članom, tako da smo imali jednu leteću izmenu, međutim, sve se videlo u druge dve partije, kada je Gusti namestio nišanske sprave.

    Izmešaćemo se sledeći put, ako vas mnogo boli :)

  10. U prve dve je bilo neizvesno, dok god smo imali makar malo snage, ali u poslednje dve ste nas pošteno rasturili, jer opet, forsiramo igru za koju treba dosta više kondicije, dinamičniji fudbal. Gde se stalno neko kreće, a to se videlo, i ja kad sam slao pasove, ljudi se slabo otkrivaju pa i zajebem pas, pokušavajući nekim ludim potezima da se izvučem iz sranja, ali isto tako, ni ja nisam imao snage u poslednje dve da se otkrivam, pogotovu u poslednjoj. Vi ste taktički perfektno odigrali, i ja ne bih menjao ekipe, ili bih uveo male korekcije, tipa, jedan defanzivac kod nas. :)

    A Fejs ima solidan dribling, ideju i šut, vidi se da nije dunster. Čak i jako dobro sarađujemo, a cenim da to može da ide samo na bolje, za ostale se slažem. Što se šuta tiče, opasni smo i sa distance, a par puta smo se maltene ušetali u gol. Što naravno ne znači da nas niste razbucali kontrama. :) Meni se najiskrenije fudbal svideo, a i naš stil igre, voleo bih tako da nastavimo. A timovi su bili takvi da uz još malo budženja kondicije molemo da tučemo po prvoj ligi. :) Ima tu vrsnih talenata.

    Naš je Gonzo bolji od Bufona!
    Ali, da se ne lažemo, prvo je Fejs uvalio Evrogol, a posle ja. :)

  11. Agi ima perfektan pas. A Gusti je Inzagi, samo za razliku od Inzagija bolje igra nogom nego bubrezima.

    Džoni odličan u odbrani, Gusti na golu.

  12. NEMOJ DA VAS MRZI DA ČITATE. =]

    1.Da se nabije kondicija, što reče Remzema. Zaista smo igrali kao stara Barsa, šteta što bar jednu nismo izvukli sa više golova :) Za sledeći okršaj savetujem da se pola tima dopinguje, ako vas već mrzi da trčanjem nabijete kondiciju :) Plus, trebalo bi napraviti i chart gde ko da igra sudeći po učinku prošlog vikenda.

    Ovako nešto:

    Odbrana: Enemy. Definitivno. Iz tekme u tekmu se sve više borio i trudio, nasuprot ostatku tima, kojem je tempo opadao. Stamen je kad hoće i ume da iznenadi i najbolje.
    Treba nam još jedan za odbranu, trenutno mi niko iz našeg tima ne pada na pamet dovoljno jak za odbranu.
    Vezni red: Reme bez pogovora. Kralj linije, dok dvojicu dribla, trećeg je već poslao po burek. Fejz sa suprotne strane. Dečko ima neverovatne oscilacije u potezima, od evrogola sa pola terena, preko obaranja vatikanskih špijunskih satelita. Bolje igra po desnoj, primetio sam.
    Napad, polušpicevi: Predražinjo, kralj zajebuna. Predriblaće trojicu, pa čak i golmana i dati gol. Nema mu ravnog i napred mu je mesto, dakle špic, da završava posao.
    Ja, kad bih mogao da trčim više, igrao bih polušpica. Imam taj filing kad mi dođe da izuvam iz patika, osećam da mi je forma bolja iz dana i da će pasti više golova nekst tajm :) Dobro sam sarađivao sa Remeom po sredini, Fejz mi je slao prelepe lopte koje sam iskoristio jedva 5%, i ovom prilikom mu se ponovo izvinjavam, potrudiću se bolje sledeći put.

    Konklužn - trčite deco. Sat vremena, svaki drugi dan možete da izdvojite. Kad se nabije kakva-takva kondicija, biće mesta i za kontranapade koje nismo koristili baš najbolje i biće isto tako mesta i za više pasova i kretnji, koji su verujem, okosnica uspeha svakog uigranog tima!

  13. Gusti na golu.

    Gonzo na golu. Ne znam šta bi da nam njega nije bilo. Realno.

    Ali, da se ne lažemo, prvo je Fejs uvalio Evrogol, a posle ja. :)

    Ipak moj lob je za špice. Da se ne lažemo ;)

    Nego, ne bih menjao ekipe. Zanimljivo je skroz. Tu smo negde. Samo što je u gubitničkoj više napadača. A i Fejs ne zna. ;) Kod nas se znalo da ja bacam sidro, Agilni igra svuda, Džoni i Šanzam lome pozadi, a Gonzo čuda pravi. Marveljus je ipak objasnio sa par promašaja, to se mora napomenuti :)Znam da neće biti par igrača u ovoj nedelji, ali možda i odziv drugih bude veći. Sve u svemu odlična rekreacija i bleja

  14. Ipak moj lob je za špice. Da se ne lažemo ;)

    Ау да јеботе, знам да сам заборавио неку квлтчину од гола. Мајсторија. Сад сам све више убеђен да је у недељу на само оном једном бетонском теренчету виђено више лепших потеза него у пролећној сезони ЈСЛ. :)
    Скидам капу за тај гол, вероватно најлепши тог дана. :)

  15. Гледам тему и све ми криво што сам дудук за фузбал. :)

  16. Гледам тему и све ми криво што сам дудук за фузбал. :)

    Među nama bi se osećao kao znalac :)

  17. Хтео сам да дођем у недељу у својству посматрача, ал ме главобоља зајебала. Доћи ћу некад, па ако вам треба чирлидерсица... лоло

  18. Ma dođi da igraš. Ko da smo mi neki fudbaleri. Mada, posle čitanja ovih opširnih izveštaja i ja bih to pomislio. Zajebancija bre :)

  19. Ето ме можда кад мало набијем комндицију. Нисам потрчао од прошлог лета кад сам се баш удесио на фудбалу. :)

  20. zovite animal planet! pronađen oktopod od sto kila, kako stoji između stativa na adi i odaziva se na gonzo.
    samo što mu nekad ispadne lopta. :)

    Al' me nagrdi Šanzame, nemam još ni 90 lololo
    Koliko ste me nahvalili, pocrveneću :) 'Oću bre u Barselonu umesto onog mrtvog Valdeza :)

    A sad malo ozbiljno. Mislim da je protivnička ekipa tehnički bolje potkovana, ali smo mi iskusniji.
    Reme jebe mame po levoj strani, na Boga ne misli i ima dobru praćku. Predražinjo i Marvelus su odlični, samo mi se čini da su previše komplikovali baš kada su trebali da mi ga šuknu (nije to što mislite). Fejz je potpuno nepredvidiv, nijednog trenutka nisam znao šta će uraditi kada je u napadu. I krajnje mi ga je pokvareno uvalio sa pola terena lololo. Enemi definitivno najbolji odbrambeni kod protivnika.
    Što se tiče ekipe čiji sam član, ne bih se o sebi preterano izjašnjavao, drugi su već dovoljno rekli. :)
    Agilni najbolji dribler kod nas i brz potpuno u skladu sa nadimkom, Kurajber u stanju da trči u napad i vraća se u odbranu dok mu duša ne ispadne, pravi pit bul. Šanzam za odbrambene zadatke dušu dao, a kao najzajebaniji definitivno Gusti sok. Samo mu je trebalo da postigne radnu temperaturu i posle toga je davao golove odakle god je stigao. Naročito mu je bio dobar onaj lob.
    Sve u svemu kvalitet fudbala bolji nego u Jadnoj Super Ligi, a u svakom slučaju efikasniji. :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.