Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Да смо имали бар још једног свежег за крај, стигли би их ову последњу. :Р

  2. Fudbal bio dobar, odvalili smo vas, kao što sam najavljivao. Detaljnija analiza stiže naknadno, za sada samo želim da istaknem svoj utisak dana - BeboPov podrig-urlik na sred plaže, zbog kojeg je zaćutao svet u krugu od 200m.

  3. Да смо имали бар још једног свежег за крај, стигли би их ову последњу. :Р

    Стигли би да нам донесете воду........

    Лол, заиста, дуго нисам тако урлуикнуо зов дивљине, онако из душе, срца <3

  4. za sada samo želim da istaknem svoj utisak dana - BeboPov podrig-urlik na sred plaže, zbog kojeg je zaćutao svet u krugu od 200m.

    Legenda

    Да смо имали бар још једног свежег за крај, стигли би их ову последњу. :Р

    nema se kondicije bratac, jbg

  5. Биће боље следеће сезоне! лолололо

  6. Povoljno eliminišem protivničke igrače snajperom iz žbunja lolo

  7. Elek je sudija i dželat.

  8. а реално лепши фудбал играмо, ви све некако исто све

  9. Izvrnuo sam zglob juče na fudbalu vamo, video sam svoju petu koliko sam ga okrenuo. Popušio sam longetu, jedno 4 nedelje minimum. I još padnem tiket na kladži. O, srećo kurata, kud' u moje dupe..

  10. Bogme opet smo se fino skupili i bila je dobra fudbalica.

    Prvu ste nas dobili ali nedostajao je Šanzam stub odbrane, pa Bebop koji je igrao odbranu i ja koji sam cep'o kao nekog zadnjeg veznog nismo mogli baš sve da pokrpimo. Posle kada smo se povezali, palo je canjepr. Dobro pristižu Reme, Fejz, verovatno i Bvdlga, koji nisu mogli ove nedelje pa će još ozbiljnije da bude. Opet su Gusti i Agilni u napadu pravili ršum, a mi ostali pravili čvrst bunker nazad. Što reče David igramo sve nekako isto, al šta ćeš....to nam je taktika.

    Lepo je leglo pivo posle fudbalice i tu jeste, ko što reče Agi, Bebopov urlik najviše odjeknuo :)))

    Evo nekih slika kao prevju, a video zapisi snimani Agijevom kamerom (poklon firme za pet godina rada) uskoro stižu ovde. Samo da se montiraju.

    David i Deky_aod utapaju tugu posle poraza
    http://i50.tinypic.com/2usa4cy.jpg

    Gonzo kobjašnjava Davidu kako je uspeo da im odbrani par zicera koji su ih koštali poraza
    http://i46.tinypic.com/2s0esle.jpg

    Agilni uz pivce objašnjava šta je to monitoring i kliping
    http://i45.tinypic.com/2aalfl3.jpg

    Marvellous gleda snimak i pokušava da pronađe slabu tačku u našoj granitnoj odbrani. Zoki Munja je odustao od toga
    http://i48.tinypic.com/rm8xz5.jpg

    Dolazak pobedničke štoperske linije u sastavu Šanzam-Bebop na pivo. Usput su eto bili dobri i Šanzamovom drugaru, koji je igrao za poražene pokazali put do piva
    http://i48.tinypic.com/2n9yic5.jpg

  11. Da pohvalim protivničku ekipu na fer i korektnoj borbi. ODVALILI SMO VAS! Nego, kad će snimci biti gotovi? :)

  12. Kavas vidim kako uživate moraću maksuz da dođem, pa makar bio i prva rezerva.

  13. Dečki, kolege nogometaši, samo jedno upozorenje. Započeo sam bazične pripreme! Buhahahahah!
    Dođi Glavni, treba nam, da se tako duhovito izrazim, kapiten, neko da poveže redove i igra flastera na Agilnog! Ja ću na Gustog! Buhahahahah! Marveljus će da igra štopera, špica i oba krila jer je tako u mogućnosti. A na golu će da stoji jedan panj jer realno bolje će braniti nego svi mi zajedno...
    P.S. Johny to zbog Elle nisi izbacio one klinke što su sedele sa nama? :)

  14. P.S. Johny to zbog Elle nisi izbacio one klinke što su sedele sa nama? :)

    Upravo si mi pucao u obe noge, otrovao me, izbo nožem i opalio satarom po sred glave :))))

    Dušo nije bilo nikakvih klinki, samo piva :)

  15. Upravo si mi pucao u obe noge, otrovao me, izbo nožem i opalio satarom po sred glave :))))

    Slabije ćeš igrati sledeći put. :P Sve za pobedu! :)

  16. Slabije ćeš igrati sledeći put. :P Sve za pobedu! :)

    Uvek ću poštovati protivnike koji ne biraju sredstva lolololo
    Međutim dok je nama Bebopa i Šanzama u odbrani nemate šanse :)

  17. Šanzam sledeći put roštilja i opija žemske, predviđam promaju u vašim redovima :)

  18. Šanzam sledeći put roštilja i opija žemske, predviđam promaju u vašim redovima :)

    Ne mere Šanzama ništa od fudbala odvratiti. On je jednostavno koncentrisan, a pre utakmice u karantin svi. Slavi se posle :)

  19. Nego, kad će snimci biti gotovi? :)

    Tu je Agilni režiser tako da moraćeš odgovor od njega sačekati. Ali imam osećaj da će biti izmontirano i izmiksovano do jaja, iako je početnik u tome. Kretivan je Agilares :)

  20. Upravo si mi pucao u obe noge, otrovao me, izbo nožem i opalio satarom po sred glave :))))

    Dušo nije bilo nikakvih klinki, samo piva :)

    hahaha epohalno
    opet stajem u odbranu i kažem, nije bilo žemski.
    mnogo smo smrdeli

    prvo loptanja, onda roštiljanja :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.