Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ти да шутиш, сада сам ја најбољи на Вождовац Паблику!

  2. ако има неко онлајн од вас који иду сутра да ми се јави на пвт што пре, типа наредних 15 минута после не мора

  3. посло, ај лаку ноћ

  4. RASKANTAĆEMO VAS!

  5. Išutiraću vam potkolenice, jer ću nehotično da mašim loptu!

  6. Dobar fudbal, dobar. :) Agi, iako u senci povrede, postavljao teske zadatke nasoj odbrani, prolazio kao noz kroz puter. David, iznenadjenje kola, jeste lencuga da trci, ali zato je dobar u pas igri, malo ga sut jebe. Gusti i Kurajber, standardno. Poizuvase iz patika ko god da je bio na golu. Sto se tice ostalih, UEFA ce kazniti Sanzamma 3 meca suspenzije za lakat koji sam dobio od njega. BeboPu jedan propusteni.

    I da, Agilares, sa sirom, al da je vruc! xD

  7. I poruka za Dekija: ''Dodaj nekad loptu nije ti to državno!'' xD Sve u svemu dobar fudbal u oba minuta što sam izdržao...

  8. UEFA ce kazniti Sanzamma 3 meca suspenzije za lakat koji sam dobio od njega

    Ja roštiljam sledeći put. Samo vi trčite.

  9. Ко је играо?

  10. Ja, deki i još neki, kurajber, milojica i još trojica.

  11. Свака вам час момци!

  12. Ко је играо?

    Pa, ti...

  13. Udarila ga suncanica, bio je crven ko kineska zastava kad smo se sreli na stanici.

  14. Хаха погледах се у огледалу пре пар минута, црвен сам и даље ко набрекли кобас од силног трљања.

  15. 4 sata sam spavao nakon fuce! Nisam mogao da se pomirim sa činenicom da su nas odvalili, a i umro sam jebeno...

  16. Не мере техника ту, нити кондиција. Само стероиди.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.