Vukajlija Ol Star fudbal

  1. ОВАЈ ФОТОАПАРАТ ЈЕ ЛАЖ! ЈА САМ ВИШИ ОД ШАНЗАМА И ЊЕГОВОГ ДРУГАРА!

  2. Да, и то Џонијеву.

  3. Kad je dzonijeva , mora da je dobra.

  4. mnogo smo smrdeli

    Ovo je neoboriv argument, stvarno smo zavijali, pobegoše svi iz kafića kad smo seli lolololo

    Да, и то Џонијеву.

    Bogme sevnula je i Gonzova dojka u jednom momentu :))

  5. E što živim u usranu Crnu Goru jebao me otac šuntavi..

  6. mnogo smo smrdeli

    Za moj bio hazard se pobrinuo prošlogodišnji model najki i puma čorape made in Pazar!

    Bogme sevnula je i Gonzova dojka u jednom momentu :))

    ništa nisam vid'o, ništa nisam čuo al' pokušavam da zaboravim :)))))

  7. E što živim u usranu Crnu Goru jebao me otac šuntavi..

    Ništa Šerlok, kada baneš, ima da te ugostimo ka čoeka :)

    Za moj bio hazarad se pobrinuo prošlogodišnji model najki i puma čorape made in Pazar!

    Za aromu koju sam ja širio oko sebe, zadužena je bila parfimerija "Znoy" koja me je snabdela najnoviji modelom parfema "Dismr".

  8. eto zašto ja ne igram fudbal nego pečem roštilj - dok svi smrde na znoj, sve cure se okupe oko onog ko miriše na punjeni ribić :)

  9. Bruce
    eto zašto ja ne igram fudbal nego pečem roštilj - dok svi smrde na znoj, sve cure se okupe oko onog ko miriše na punjeni ribić :)

    ВАТАЈ ПРИНТСКРИН ОВОГА ДА ГА УЦЕЊУЈЕМО КОД ЖЕНЕ ЛОЛО КОМЕШ ТИ ДА МИРИШЕШ БРЕ :ДД

  10. vataj, zna moja žena da sam ja vegetarijanac po tom pitanju - pametnom i jedna previše :)

  11. Ništa Šerlok, kada baneš, ima da te ugostimo ka čoeka :)

    Нијесам ја ни сумња' да сте ви неки много добри љуђи.

    :)

  12. vataj, zna moja žena da sam ja vegetarijanac po tom pitanju - pametnom i jedna previše :)

    Онда си миран, ал пази се на лицу места, Аги има камеру :))

  13. Ја боме нисам смрдео, ја сам миришо на лаванду.

  14. Deki ispao k'o dzak krompira sa prikolice kada je Agilares zalomio svoju baletansku varku. Pazite se vi novi koji dolazite, kostobrani i stitnici polako postaju "must-have" na vukajlijaskim derbijima. :) A i divizija je postala ozbiljno takmicenje. Neki smo istrcali citava 3 napada.

  15. Саце само чекају крчмарске сисе.

  16. Deki ispao k'o dzak krompira sa prikolice kada je Agilares zalomio svoju baletansku varku.

    Bogu hvala nema snimljeno ;)

    Neki smo istrcali citava 3 napada.

    Ali ne za redom... :)
    Bruce nema čega da se plašiš neće te ni jedna ni pogledati dok je Marveljus 7 tu :šuknuo: :)
    UBR sledeći put ćemo Marveljus i ja da vas ODVALIMO, smo da se uigramo...

  17. Кад би ми неко објаснио феномен, како ја више трчим при крају него на почетку, био би му вечно захвалан. лололо
    Ал Деки је одлично појачање у овом прелазном року, сјајан посо су обавили наши вредни скаути, само да набије мало кондиције.

  18. Већ ми фале стихови Зокија Муње

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.