Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ja ne moram ni da se spremam. To dovoljno govori o vama :)

  2. Kako ja ne smem ovu temu da gledam više. Mrš nogo raspala, što si se izvrnula, decxko?

    Za jedno 6-9 nedelja ću valjda biti na obe noge. Makar i ćopao, ima da dodjem i pretrčim najviše.

    Jebite se, zavidim vam kako vam je lepo. :(

  3. Realno, i ćopajući ćeš sigurno pretrčati više od svih nas. Zajedno

  4. Чуо сам да Џони на свакој текми затресе мрежу. Кошаркашку. На терену поред.

  5. Ubode Džoni. Dobar kafić za pivo.
    Nego, u subotu nema kiše, što ne bi tad igrali?

  6. Sada se i ja jedem što ne mogu ovaj vikend, ali želim vam lepo vreme i dobro zezanje. Sledeće nedelje, fudbal, roštilj, pivo i sunce. Jedva čekam.

  7. Ljudi razmisljajte o suboti, umesto tri gajbe meraka i traslacenja brucoski sa Arhitekture, popijte samo jednu i po gajbu i izdrkajte ga na Sasu Grej zarad dobra cele zajednice.

  8. može i subota nisam izbirljiv... Mmmm brucoške sa Arhitektureee mmm :)

  9. Dogovorite se do poslepodne, ima nas koji imamo vecernje izlete

  10. Dolaze neke brucoškinje? :)

  11. Hahaha, izweeeni jebaču :)

  12. Ja radim sad u subotu, ostaje mi samo nedelja. Ali bi svakako bilo lepo da održite tradiciju i da vikend ne bude preskočen.

    deky_aod
    To se u mom selu zove bunker. No nebitno, sad sam tek malo bolje analizirao klip, jbt kako je dobro! ;) Prvo kao ladovina ovo-ono, pa malo transferaj, pa se otkrivam za korner (umro sam od smeha), pa onda ono malo golovi, pa malo potezi, sise, dupe, izjave aktera, Rade, pivo, sektalika na šlagu od torte, svakim novim gledanjem shvatam veličinu ovog remk dela, majke mi! 'Oću opet! Kad' ćemo na fuuucuuu!? :)

    Drago mi je da neko zaista ceni moj trud oko ovog videa onako kako sam zaslužio, lololo.

  13. Кад сутра? Можда бих могао.

  14. Маркуш Фереира је својевремено бранио националну селекцију Шведске, иако се у том тренутку он био нападач Обале Слоноваче са радном визом у Малезији.
    Сингапур је за његов трансфер био спреман да издвоји 7 милиона евра, али су Азијати то спречили, иако им је ишло у корист да он заигра за Гану.

  15. Ljudi uživajte ako bude lepo vreme i ako se skupite, ja pauziram zbog žutih kartona, ali već od sledeće nedelje sam opet tu.....

    ODVALIĆEMO VAS!!!!!!

  16. Deki, enemi i ja zasad sigurni za subotu. Verujem da je i Zoki Munja raspolozen, tako da to je vec cetvoro. Ko je jos za subotu?!

  17. Ja sam zakucan na poslu čitav vikend jebi ga. :(

  18. Ja sam zakucan na poslu čitav vikend jebi ga. :(

    Radiš kao zidni sat?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.