Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Na onu vrućinu, a sa ove kile

    a sa ove kile

    +10000000000000000000000000000000000000000000000000

  2. Јели Зоки Муња делио и овај пут лиричке текстове и опаске?

  3. Јели Зоки Муња делио и овај пут лиричке текстове и опаске?

    Пу мајку му, видим ја нешто ми ту фали...! Није их нажалост било овај пут, бар не да сам ја чуо.

  4. Nagazio ga Ninka na prst, pa ga omeo u bacanju rima.

  5. Reme brate na onu vrućinu nije ni moglo brže. :)

    Ma bezi bre, umesto ko gospoda da igramo predvece, mi poput madjarskih treceligasa, u podne na najvecu zegu! Pa ono Karlos u svoje vreme ne bi mogao da izdrzi, 5 litara vode sam ispustio iz sebe....

  6. Ništa brale dok krv ne potekne

  7. Е стварно, је л' постоји опција да се предвече организује, биће јебено у наредном периоду... Мсм издржаћемо није проблем. х))

  8. Bolje ranije zbog druženja posle.

  9. Ništa brale dok krv ne potekne

    Leva saka, desna saka i ogrebotina na kolenu. Dovoljno? :)

  10. Ма ко га јебе, намакнемо мало боје... Само би било добро да сви понесу по велику флашу воде за себе, то много помаже.

  11. dolazim u nedelju da vatam boju jerbo sam obelela od ovaj monitor :3

  12. Leva saka, desna saka i ogrebotina na kolenu. Dovoljno? :)

    A laktovi, kolega, a laktovi?

  13. Ма ко га јебе, намакнемо мало боје... Само би било добро да сви понесу по велику флашу воде за себе, то много помаже.

    Sunce mu jebem jedino da igram bez majice, jer sam ovako uhvatio onu kamiondžijsku boju. :)

  14. Обуци пензионерку да нафаташ грађевинарску боју. х))
    То ћу ја да одрадим следећи пут дефинитивно!

  15. Ја се извињавам што овако упадам, ал јел има неко Курајберов број телефона да ми шибне на пвт?

  16. Realno bi valjalo pomjeriti fudbal bar na nekih 2 popodne, igramo do 5 i onda razbacimo neki roštilj. Pakao je u 11.

  17. Ја се извињавам што овако упадам, ал јел има неко Курајберов број телефона да ми шибне на пвт?

    Posl'о.

    Realno bi valjalo pomjeriti fudbal bar na nekih 2 popodne, igramo do 5 i onda razbacimo neki roštilj. Pakao je u 11.

    I to je mnogo rodjace, tipa 4 sata, pred stisaj zvezde. Opletemo do 6 i bog da nas vidi!

  18. Kurac, oćemo li stić' roštilj onda? Kad pada mrak, oko 7 i po, 8?

  19. oko 7 i po

    VREMEPLOV!!! :)))
    Ja sam da se fudbal igra od 19h. Ili da ostane od 11h, ostali termini NE.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.