Vukajlija Ol Star fudbal

  1. VREMEPLOV!!!

    E jebem te luda. :) Ako ćemo u 7, onda roštilj otpada. Ili fudbal. Ma kako god, meni je samo da se skupimo. A može i varijanta u 11, pa onda da se ždere poslije fudbala, da ode neko autom do mesnice i uzme meso, da se to ne pokvari na suncu.

  2. Ma u 7 izjutra fudbal! Nego, ko reče ono, Ninka - Bosanac iz udžbenika? :)

  3. Bosanac

    Hercegovac

  4. Izvinjavam se :) Ali neko je tako rekao :)

  5. Znači, dolazi i Tračica, super, neću biti jedina :)

  6. dabome :)
    ja već mesec dana dolazim lololo

  7. Да, Трачица долази...............сваки пут...........

  8. Marvellous
    sta radis?

    Eo ništa, ono, čiliram. Kod tebe?

  9. Искусно нас тролује, ми се наоштримо она испали.

  10. ево ништа, блеа...

    иначе на страну то што ми је најдражи лик Марвељ, због пантолица, а и највише волим кад му наместим зицер а он промаши, његова идеја је најбоља. да се пичи од 4 до 6 следећи викенд. и онда штиљро. Иначе ја колко се сећам, није се на крају склопијо договор каће бит ћевапа.. ил сам ја то пропустио

  11. а и највише волим кад му наместим зицер а он промаши

    Ту се осети та... та.. Кохерентност... Та хијерархија, та повезаност и љубав два са*борца!

  12. Eo ništa, ono, čiliram. Kod tebe?

    E'o, cekam tvoj klip. Ce bidne sutra, prekosutra?

    два борца!

    saborca*

  13. Искусно нас тролује, ми се наоштримо она испали.

    čega naoštrite moliću? lolo

  14. наоштримо курчеве јебогати

  15. a i ja svašta pitam..

  16. saborca*

    Инкорпорирао сам то у свој надахнути пост.

  17. Dođi Tračice, mala Tračica. lolo
    Ne, stvarno želim da vidim tu tvoju kosu više jebemuzvezdusijanu!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.