Vukajlija Ol Star fudbal

  1. srpska

    hercegovačka? :p

    upoznah dosta vukajlijaša i kao što rekoh nema da pisnu..

    Nemoj da se zainatim :)

  2. Nemoj da se zainatim :)

    nećeš,imam dobru odbranu.

  3. Dobar klizeći i najboljeg štopera kosi.

  4. Sto meni? Zadnji put kad sam proveravao potencijal je bio dobar. Redovno menjam ulje :))

    'Nako, malo... :P

    nećeš,imam dobru odbranu.

    ma sve i da je sicilijanska... ali neću... ne smemo, je l' tako Mr Hyde? trololo

  5. Трачица зна неке ствари о нама, које ни сами не знамо......

  6. aa esi vid'o lolol

  7. Tračice, za koga ćeš da navijaš za FK Nazadak ili FK Bunker? :)

    EDIT: Johnijev, Agijev i Gustog tim se zove FK Lasta (autobus parkiran i te munje)! Od sad pa na dalje u buduće i za na vjek vjekova enter! xD

  8. E, ja uopšte nisam pohvatala ko je u kom timu...

  9. A koga si gledala svo vreme, to je bitnije!

  10. SAMO RAD lolo
    šalim se.. videću.

  11. E, ja uopšte nisam pohvatala ko je u kom timu...

    Opušteno, ja sam igr'o pa i dalje ne znam ko je sa kim. :D Samo mi kažu igraj protiv ovih i ja igram. :)

  12. Ma, ja nisam znala kud pre da gledam :))

  13. E, ja uopšte nisam pohvatala ko je u kom timu...

    Oprošteno ti je, mnogo smo se mešali. :)
    Inače u timu FK Lasta igraju Johny (ali nisi ga videla sa ženama), Agi (to je onaj što ne zna da šutira penale), Gusti (to je onaj Inzagi klasični od kog nisi mogla da vidiš naš tim osim kad je na kant trololo), Gonzales (golman, on se ne računa) i Ninka (lord). To je prva petorka, docnije su se njima priključivali oni čije ime se ne izgovara. E a u mom timu je sve lepše (imamo Marveljusa) i bolje i cvetaju ruže i Zoki Munja i nemamo golmana pa nas zato trse, konstantno... jebeno se smorih sad...

  14. Gonzales (golman, on se ne računa)

    A tako znači aaaaa

  15. Kako se bre gonzo ne racuna? On svojom masom pravi osrednje gravitaciono polje, te mu lopta svaki put ulece pravo u ruke

  16. Kako se bre gonzo ne racuna? On svojom masom pravi osrednje gravitaciono polje, te mu lopta svaki put ulece pravo u ruke

    Vidi ga sad i ovaj. E ima da smršam, ne zvao se ja Gonzo (a i ne zovem se tako) :)

  17. ja sam čuo da tamo brani neki golman na oba gola istovremeno :)

  18. Kako se bre gonzo ne racuna?

    :pssst:
    PRAVIM PSIHOLOŠKI PRITISAK NA PROTIVNIČKE IGRAČE. EEE 'NAŠ!!??

  19. Хехе тим у који ја уђем побеђује, због мојих живозидних способности, и способности онеспособљавања противничких играча.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.