Vukajlija Ol Star fudbal

  1. ja sam čuo da tamo brani neki golman na oba gola istovremeno :)

    Lažu dušmani Bruce. :)

    PRAVIM PSIHOLOŠKI PRITISAK NA PROTIVNIČKE IGRAČE. EEE 'NAŠ!!??

    Neće ti uspeti hehehehe

  2. To nije moj stil. Psiholoske smicalice su mi "sex i grad" fazon. Ja vise volim da nekog zalomim i posaljem u pekaru!!

  3. FK Lasta je inače da naglasimo, nepobediva sila koja dobija utakmicu za utakmicom, a pored nabrojanih u naš tim svakako spadaju vrsni defanzivci kao što su Bebop i Šanzam koje ne smemo zaboraviti da pomenemo ovom prilikom :)))

  4. способности онеспособљавања противничких играча.

    Za to sam ja zadužen. :)

  5. Ае Нинак, бројаћемо ко више масница зада.

  6. A Gonzo je bitan šraf u našoj ekipi jer ponekad vadi nemoguće...onako kada se zagreje i kada ga nazovem "Mustafa" lololo

  7. Ае Нинак, бројаћемо ко више масница зада.

    Uživaću u tom vašem takmičenju i to ponajviše u samoj činjenici da igram sa vama u ekipi, pa me nećete pokrljati lololo

  8. FK Lasta je inače da naglasimo, nepobediva sila koja dobija utakmicu za utakmicom, a pored nabrojanih u naš tim svakako spadaju vrsni defanzivci kao što su Bebop i Šanzam koje ne smemo zaboraviti da pomenemo ovom prilikom :)))

    :LALALALALALLALALALALALLALALALA: Šta si rekao ništa te ne čujem? :LALALALALALLALALALALALLALALALA:

  9. МУкиииииии, увалим ти тукииииииииии

  10. Ае Нинак, бројаћемо ко више масница зада

    Važi. :) Samo neka uđe u registar da sam ja Zokija penzionisao prošli put, tj. juče.

  11. A Gonzo je bitan šraf u našoj ekipi jer ponekad vadi nemoguće...onako kada se zagreje i kada ga nazovem "Mustafa" lololo

    Ma 'bem te u dupe komšo :)

  12. Џони је познат по супермен потезу избијања лопте када је на позицији голобранитеља

  13. LASTA MORA PASTI!

    :uzima pušku i obara lastu:

    LASTA JE PALA DRUŽE ČAČE!

  14. Ma 'bem te u dupe komšo :)

    Ni to se nije desilo, još... trolololo
    Zašto insistirate na pobedi dečki? Zašto!? Posle mi kažu da se nerviram, a ja ozbiljan čovek, otac maloletnog deteta...

  15. Џони је познат по супермен потезу избијања лопте када је на позицији голобранитеља

    Mora se dobro izgledati na Agijevom snimku lololo

    LASTA MORA PASTI!

    Ne vredi k'o Čelzi cepamo fudbalicu....

    :LALALALALALLALALALALALLALALALA: Šta si rekao ništa te ne čujem? :LALALALALALLALALALALALLALALALA:

    Pobedite jednu
    :klap, klap, klap, klap, klap:
    Pobedite jednu
    :klap, klap, klap, klap, klap:

  16. Posle mi kažu da se nerviram, a ja ozbiljan čovek, otac maloletnog deteta...

    Žena, majka, kraljica!

  17. A gde su tu Reme, Fejz, Enemi, David...? :)

  18. LASTA MORA PASTI!

    evo mi je mantra za pred spavanje :)

  19. Енеми је најлукавији од свих нас, енеми је у почетку врло несмотрен и врљав, после кад крене у офанзиву, змија је то кажем вам ја...... лололо

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.