Vukajlija Ol Star fudbal

  1. A gde su tu Reme, Fejz, Enemi, David...? :)

    U drugoj ekipi, logično. :P

  2. A gde su tu Reme, Fejz, Enemi, David...? :)

    dobri momci, ne k'o OVI... :)

  3. Ej inače zvao sam one ljude sa teme za basket da se okupljamo u isto vreme i da cepamo i jedan i drugi sport.

  4. A gde su tu Reme, Fejz, Enemi, David...? :)

    Uvek su nekako tužni zbog poraza, stoje sa strane nemo zagledani u daljinu, a niz obraz im se kotrlja suza. Onda im priđe Deki, zagrle se i onda se teše međusobno lolololo

  5. Videh, do jaja! Bilo bi baš fino da nas se okupi dosta pa malo pepsi malo coca-cola, marlobro suzuki diskteka gitare buzuki... da ne kenjam evo: http://www.youtube.com/watch?v=sh6GYds1f7Q

  6. Jebi se Deki, ja vidim video, taman se ponadah Agilni stavio.

  7. i ja pomislih isto što i Ninka. Kakav si mučki provokator Deki lololo

  8. trololo
    EDIT: DAAAJ ViDEAA! xD

  9. Ne čekajte video, tek sutra uveče ću da se pozabavim time :)

  10. I mene je istrolovao...
    AGILNI NALUPAĆEMO TI MINUSE NA ODABRANU AKO ODMAH NE OKAČIŠ VIDEO!!!!1121""!!!

  11. rastera nas Agilni sa teme k'o David sa fudbala juče...

  12. E, ja sam snimala jedan deo, ko zna na šta to liči... :)

  13. Uvek su nekako tužni zbog poraza, stoje sa strane nemo zagledani u daljinu, a niz obraz im se kotrlja suza. Onda im priđe Deki, zagrle se i onda se teše međusobno

    Menadžer deky_ao(ploditelj)d-a: Moj štićenik nema komentar na vaše niske udarce i prljavu kampanju.

  14. Hahahaha dalje od ovoga ne ide!

  15. Malo se slabije vide imena, ali to je ta slika

    BUNKER-BUNAR

  16. ХАХАХА ОВО ЈЕБЕ!

  17. Поставили сте се у чувену немачку "курац" формацију као јасну поруку да од продора у ваших шеснес нема леба.

  18. Da, da lepo reče Radjard....ovo je "Kurac" taktika i da znate JEBE!!!!!!!
    lololololo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.