Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Agilni ladno plaćen da gugla na poslu! Au, kapa dole majstore!

    Ali kako Agliares šarmira voditeljku. Pustila je vlagu 100% :)

  2. Marveluse, oko Filološkog nema potrebe da se frustriraš :)

  3. Marveluse, oko Filološkog nema potrebe da se frustriraš :)

    Ima, i to na vise nivoa... Ali ne bih da spamujem. Agilares, sve pohvale za trud i cimanje oko montaze :) Samo mi je malo cudno kako samo to materijala ima?

  4. Нема материјала јер нисмо снимали оне три утакмице што смо мерили време.

  5. Nat, to kamera dodaje 8 kg :)) Uživo su taman :))

    Znam, znam, šalim se.
    Nego, igrate li se i sad u nedelju?

  6. Nego, igrate li se i sad u nedelju?

    Igraćemo Nato, ali koliko sam shvatio neki ljudi neće moći da dođu zbog obaveza.

  7. Neće doći svi OVI iz FK Ljaste, a ostatak ćemo da rastavimo na proste činioce... :) Sve pohvale Agiju na trudu i zalaganju i nema veze što je montirao klip kao da je menađerski VHS skauntiga igrača Agilaresa iz Brazila. :)

    OTKINUĆEMO VAS!

  8. Iz Republike Srpske. Hercegovine.

    Isti kurac.

  9. Isti kurac.

    Nemaš pojma koliko griješiš. Ali nećemo sad o tome, nije tema za to. :)

  10. Bilo bi dobro da nas dodje jos vise, tipa 20ak. Tada bi imali materijala da napravimo nesto poput mini-lige, kao u plejofu :) 4 kluba, tabela, i naravno - nagrade :)

  11. Ma, jebem te malo, Ninka, znam da si osetljiv na tu temu. :)

  12. Marvellous
    Bilo bi dobro da nas dodje jos vise, tipa 20ak. Tada bi imali materijala da napravimo nesto poput mini-lige, kao u plejofu :) 4 kluba, tabela, i naravno - nagrade :)

    Bilo bi odlično, ali aj' skupi tolike ljude.

    Ma, jebem te malo, Ninka, znam da si osetljiv na tu temu. :)

    Nabijem te, ščuo. :)

  13. Treba lobirat', dovlačit' ljude. Svaki igrač da uloži određenu kintu, tipa 500 dinara i igramo 4 kola, pobjednici lige dobijaju gajbu piva, tako nešto.

  14. Bilo bi dobro da nas dodje jos vise, tipa 20ak. Tada bi imali materijala da napravimo nesto poput mini-lige, kao u plejofu :) 4 kluba, tabela, i naravno - nagrade :)

    Odlična ideja! :)
    Šta ćemo za nagradu?
    poslednje mesto - šupalj nos do očiju
    3. mesto - privilegija da se sprdaju ovima...
    2. mesto gajba piva
    1. gajba piva i priplodna gošća zavedena opojnim mirisom muškog vonja!

  15. Е, оћу и ја да дођем, чим ми прођу испити. Значи од 24. јуна, ако будете играли и тад.

  16. Jebote ja sam mislio da ja ne znam da igram fudbal, al ovo je već sprdnja :)

  17. Umalo da se udavim od smeha na pocetak klipa kad cak peva himnu :D

  18. Šta ćemo za nagradu?

    Pf, otkud znam. Cega god da se dogovorimo, moze pasti u vodu! Zato je najbolje da to budu nagrade u naturi. Tipa, gubitnici ce morati da prenesu pobednicki tim citavu duzinu terena na ledjima. Pa ti budi neozbiljan kad igras razmisljajuci kako ces da nosis Dzonija, ili Soka.....!

  19. Pf, otkud znam. Cega god da se dogovorimo, moze pasti u vodu! Zato je najbolje da to budu nagrade u naturi. Tipa, gubitnici ce morati da prenesu pobednicki tim citavu duzinu terena na ledjima. Pa ti budi neozbiljan kad igras razmisljajuci kako ces da nosis Dzonija, ili Soka.....!

    Pa da li si normalan lololo Nisi svestan da će neki namerno da se goje samo da bi uvalili kurac protivniku koji bude morao da ih prenese :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.