Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Joj, joj, joj dijeta odma! I da se oduzme 8 kg što dodaje kamera i dalje sam kugla jebo te!

    Odličan klip. VIdi se prava snaga Fk Laste, kao i neznanje onih drugih. Dominacija.

    Pa ti budi neozbiljan kad igras razmisljajuci kako ces da nosis Dzonija, ili Soka.....!

    Lolololo

    Valjalo bi u pive igrati

  2. I ja sam za gajbu pobjedniku, drugoplasirani da dobiju 2 dvolitre, a ostali kurac.

  3. Jebalo vas pivo, ja sam pre da igramo za piletinu, tj. belo meso sa sve ljutim prilozima:)

  4. Može, kako god. :) Ali najlakše je nagrade, treba skupit' 20 ljudi za 4 ekipe.

  5. Ma i 15 da nas ima ko prošli put. Taman. Samo da se ugovore nagrade na vreme

  6. Pa vidi, ne mora da nas bude 20 svakog dana. Dovoljno je da imamo 15ak ljudi. Odigraju se minimum tri utakmice, podele bodovi i caozdravo.

  7. Pa ja, može i tako. Ugovorimo nagrade i ekipe se prijave, pa igramo. Ko ne dođe, računamo mu poraze, eventualno dopunjavamo ako fali par igrača i to je to.

  8. Pa ajde onda da smislimo sve to na sledecem okupljanju, nazive timova, standardne prvotimce, pozajmice, broj kola i sve to :) Jebote, osecam se kao da mi je ponovo 10 godina, kada sam sa drugarima pravio to sve u svesci, i igrali smo satima nasu Ligu Sampiona u ulici, sutajuci u zid na kojem je bio nacrtan gol :)

  9. Hahahaha to je to. :D Realno sad u nedelju sve da dogovorimo, sastave ekipa, rezerve, nagrade, sistem takmičenja. :) AAAAAAAA jedva čekam nedelju sad! :D

  10. Bilo nekad. :D Dobro me podsjeti, da skidam ovo. :)

  11. Kako ovako bijes drugove iz skole, jebote? Kakav je to nacin? :)

  12. Klinci, debili. :D Smorili se na velikom odmoru bili te daj da se bijemo, drugarica snimala i ja bacio na jutjub. Skroz sam zaboravio na njega majku mu. :D

  13. Учешће у турниру 200 динара свак', и онда победничка екипа добија ајтем из фаст фуда у вредности до 200 кинти и пиће у истој тој вредности. Тако некако.

  14. Može i to, zašto ne.

  15. EEE! To bi valjalo kupit'! Samo skupo majku mu...

  16. А ово је најјефтиније што сам нашао. :/

  17. šezdes kila roštilj za te pare!

  18. I to je samo jedna, 2 nam trebaju. Zna li koja da šije od ovih žena?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.