PRONAĐENO ZLATNO JAJO! Naš'o ga - mdfkaa sin s' Marsa ('bem ga u nadimak, lolo)

  1. Auuuu, bogami imaš zlatna jaja kad na Stefanovoj temi troluješ... :)))

  2. Прво, ја их сматрам за златна јер су породично наслеђе а друго, зашто на помен Костића сва забава буде усисана и рециклирана у квалитетан смор? Као да одеш у кафану да се напијеш а пандур ти стоји над главом и лупа те пендреком када год накренеш чашу -_-

  3. на помен Костића сва забава буде усисана и рециклирана у квалитетан смор

    Ne zezaj, imam valjda i ja prava na trol iako ne mogu biti banovan :)

  4. Ja sam na četu sakupila 6 jaja od dobrovoljnih davalaca, čekam večernju smenu da se javi da dopunim kolekciju. Kostić je svedok i čak je podržao donatorsku konferenciju.

  5. Не можеш ти да тролујеш јер имаш бољу стартну позицију, није то то. А и нисам троловао, само сам хтео да напишем нешто полу смешно, ал сад ми жао што сам написао јер ме мрзи да се расправљам са било киме, а посебно не са СКом.

  6. Jedan pronasao 8, dvojica po 7,...

    Keep searching... :)

  7. Mene smorilo vise :)
    Odustajem jebiga. Mrzi me da trosim oci.

  8. AAAAA Pacove! Nisam na tebe mislio nego na Kuplunga i njegova jaja! Tvoj post je OK :)))

  9. Au bre Stefke gde si ih zavuk'o! :)

  10. Debeli, zasto bi se raspravljali?

    I Peki, ne brini ti za pobednika i ucesnike. Ako hoces nadji bar dva jajeta, pa spemuj, ako neces, nema ni potrebe da pricas o necemu sto te se ne tice.

  11. Cekaj, jel ima 2 jajeta na jednoj temi?

  12. Погрешно протумачен Брусов пост, дакле ни око чега. Пис енд факинг лав.

  13. Do jaja,ne mogu da nadjem nijedno xD

  14. KOSTICU SE RASULA JAJA PO FORUMU LOLOLOLOL

  15. I logički, i pretraživački i na sve moguće načine pokušavam da nađem preostala 3 jajeta, al ne ide bemumiša.

  16. ja ova 2, nema sanse.

  17. JAJOOOO! JAJOOOO! DESI JAJOOOO!?

  18. сакријо их костић. Нашао сам 7 комада на неким популарним темама. Е ђе су остали ко зна :)

  19. http://www.dodaj.rs/f/3W/I3/35GPDljf/sgtewa.jpg

    нађох ово ако се рачуна.. контам да је неки бонус у питању.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.