Prijava

Ironic kažeš...
Ko bi reko...

Pa da... u smislu ironically...
(moram da pazim, i da naglasim sve što ovde napišem, neki čitaju između, pored i oko redova, i ono što nije napiasano)!

A pa, onda ok ;)...
Ovo je isto bilo ironično rečeno :)...
Znam, ko bi reko...

Oooo you! :blush:

Laskaš mi...

Bushido, zivim u Francuskoj!

:)

Imamo toliko jak kompleks nize vrijednosti da moramo da se izvinjavamo i pravdamo za slucaj koji je marginalan mozda koliko i voznja u alkoholnom stanju. Da je jadnog Brisa pregazio pijani vozac, isto bi nas Francuzi nazivali varvarima. Treba samo povod...

Koliko je stranaca posjetilo Srbiju poslijednjih 10 godina?

A koliko ih je iizginulo na EXITU ili Guci od srpskih nacionalista?

Dajem 10 palceva tacnom odgovoru :)

Јел можда скупљи или вреднији живот покојног Француза Татона (мир души његовој), од живота Зорана Вујовића или Ранка Панића? Панића је убио државни апарат силе на сличан начин како је убијен Татон. Разлика је једино у актерима. Потоњи су носили обележја неких клубова, а они преходни, службене униформе.Да нешто дебело неваља у данашњој Србији, да су све мере како Божанске, тако и људске, погубљене, довољно је подсетити на следеће: Исти иницијатори дана жалости због смрти младог Француза, само неку годину уназад веселили су се смрти бившег председника Србије и Југославије Слободана Милошевића, забрањујући чак и да се сахрани у Београду. Своје весеље су јавно исказали у центру Београда, а ТВ је овековечила тај нељудски чин.
Шта рећи друго до: ЛИЦЕМЕРИ!!!

овај твој коментар правда за татона...затвор за уроше...је малоуман,комплексашки и лицемјеран...јесу ли те велики момци злостављали у школи па сад лијечиш комплексе?!ти си био сигурно онај који је стално цинкарио?!
ТОЛИКО ТОГА ЈЕ РЕЧЕНО О УРОШЕВОМ СЛУЧАЈУ,И САД СЕ ТИ ПРАВИШ ПАМЕТАН ГОВОРЕЋИ ЗАТВОР ЗА УРОШЕ...

А СМРТ ТАТОНА ЈЕ ВЕЛИКА ЉАГА ЗА ГРОБАРЕ,АЛИ САМО ЗА ТО ШТО ЈЕ УБИЈЕН НАВИЈАЧ ТУЛУЗА,ПРОСРБСКИ ОРИЈЕНТИСАНЕ ТРИБИНЕ,ДА ЈЕ УБИЈЕН НЕКИ НАВИЈАЧ ГАЛАТЕ,МАРСЕЈА ИЛИ НЕКОГ ДРУГОГ КЛУБА КОЈИ ЈЕ АНТИСРБСКИ ОРИЈЕНТИСАН (ТРИБИНА)ЈА БИХ ПОДРЖАО...ОВАКО ВЕЛИКА ЈЕ ЉАГА...НЕМАЈУ МУДА УДАРИТИ НА НЕПРИЈАТЕЉЕ ПА УДАРАЈУ НА ПРИЈАТЕЉЕ...СРАМОТА... ОВДЈЕ СУ САМО МЕДИЦУС И ХАРЛЕКАИН (И ЈОШ ПОНЕКО,ИЗВИНИТЕ НА ИЗОСТАВЉАЊУ) ДОСТОЈНИ КОНВЕРЗАЦИЈЕ...

ПРАВДА ЗА УРОША!!!
ПОКОЈ ДУШИ И ВЈЕЧНИ МИР БРИСУ ТАТОНУ!!!

..."ДА ЈЕ УБИЈЕН НЕКИ НАВИЈАЧ ГАЛАТЕ,МАРСЕЈА ИЛИ НЕКОГ ДРУГОГ КЛУБА КОЈИ ЈЕ АНТИСРБСКИ ОРИЈЕНТИСАН (ТРИБИНА)ЈА БИХ ПОДРЖАО...ОВАКО ВЕЛИКА ЈЕ ЉАГА"

Jebem ti život, kako čovek da ne popizdi kad čuje ovakvu izjavu. Bolje da se zaključa ovo, ljudska glupost je neograničena, ko zna šta ćemo još čuti ovde.

".."ДА ЈЕ УБИЈЕН НЕКИ НАВИЈАЧ ГАЛАТЕ,МАРСЕЈА ИЛИ НЕКОГ ДРУГОГ КЛУБА КОЈИ ЈЕ АНТИСРБСКИ ОРИЈЕНТИСАН (ТРИБИНА)ЈА БИХ ПОДРЖАО...ОВАКО ВЕЛИКА ЈЕ ЉАГА"

Jebem ti život, kako čovek da ne popizdi kad čuje ovakvu izjavu. Bolje da se zaključa ovo, ljudska glupost je neograničena, ko zna šta ćemo još čuti ovde."

ОНИ КОЈИ СУ ПОДРЖАЛИ СМРТ БАЊАЛУЧКИХ БЕБА,СМТР ХИЉАДЕ ЦИВИЛА,ПОГРОМЕ ПРОГОНЕ,НЕЗАВИСНОСТ КОСОВА,СМРТ МИЛИЦЕ РАКИЋ,БОМБАРДОВАЊЕ.... ЗА МЕНЕ ЗАСЛУЖУЈУ САМО СМРТ....

Kakve koristi imamo od njihove smrti!?
Ništa lepše nego da oni sami shvate i prihvate da su uslovno rečeno, krivi za monstruozne zločine. I da ostatak života provedu u najgorim mukama koje kajanje može da donese...

Lepo rečeno medikuse... Ne volim nešto strance, al nisam ni za to da ih ubijamo po ulicama...Mada, smatram da se mnogo velika buka diže i da se nešto kuva iza svih ovih opanjkavanja navijača. Utakmice se i prave da bi na njima bili navijači, ali bih strpao po bar 5 godina u ćorku svakog imbecila koji želi da istuče nekog jer ne navija za njegov klub, i svakog ko na policiju nasrne-i to po kratkom postupku, bez mnogo natezanja po sudovima...I voleo bi da osude dotičnog Uroša-MAKSIMALNO, pa onda ove koji su smlatili ovog Francuza, ALI SVI ONI IMAJU SVOJE IME I PREZIME, a ne "Grobari" ,"Delije" "Radovci"... Prestao sam da idem na utakmice da ne bih izgubio glavu jer nosim šal omoljenog kluba, i vrlo rado bih se vratio na stadion ako se uslovi poboljšaju...

медицус-нажалост никакве користи немамо...али ја само кажем своје мишљење јер када на трибини марсеја видим паролу "Велика грешка европе:Срби","и србске бебе на колац" (-мада је ово само једна групица урадила за вријеме отаџбинског рата-махом хр исељеници) и "независно Косово" смучи ми се и најрадије бих их све волио видјети у гробу...али знам да то није добро и не подржавам то,али опет...
никола сс-ма дај ти си због хулигана отишао са стадиона...ево ја ти гарантујем немој носити шал од своје навијачке групе ни њезина обиљежија и нико те неће напасти...дакле слободно носи шал од свог клуба само немој од његових навијача,носи дрес или шта већ има клупска обиљежија...ви што не долазите на текме,не долазите зато што је лош фудбал,зато јер је вријеме ружно,ЗАТО ЈЕР НЕ ВОЛИТЕ СВОЈ КЛУБ ЦИЈЕЛИМ СВОЈИМ БИЋЕМ...а Делије,Гробари,Форси спремни су и да умру за свој клуб у сваком тренутку,и зато су они ту и кад је киша и снијег и невријеме и кошава и сунце,и када им клуб губи 5-о и када води 1-0...они су 90 % гледалаца на трибинама...они живе за свој клуб (мада појединци из група живе од клуба :()...зашто сво долазите када дође манчестер,реал, милан а нема вас када треба гледати борац из чачка или ићи у ивањицу?!због хулигана како да не ...хахаххаха

Ma daj Čiča, nosi ti dres Partizana ili Zvezde po Beogradu pa da vidim dokle ćeš sa njim stići... Iz tvojih pisanja vidim da si navijač. I to onaj sa kopa. Iskreno 7 godina sam bio uvek u kopu i navijao, bio na gostovanjima u Kuli, Smederevu, Čačku, Solunu... I nikada se nisam tukao niti išao sa ciljem da nekog mlatnem pre ili posle utakmice... Uživao sam kada te ponese pesma i bodrio srcem klub, ali sam par puta za dlaku izbegao rulju protivničkih navijača i jednostavno se jednog dana zapitao-vredi li to? Od tada nisam otišao na utakmicu... Nikada nisam išao da gledam fudbal, nego da navijam... Sada to radim uz tv i nemam nameru da to menjam dok se nešto u ovoj državi drastično ne promeni...

Прво ја дрес носим кад играм фудбал кошарку или неки спорт...дрес се не носи на текме или на улици јер тако само нарушавам изглед своје трибине...пристојно одјевање је важна ствар за ултраса и изглед његове трибине...па добро можда сам се погрешно дефинисао,можда би те неко и напао,али сигурно не НАВИЈАЧИ,јер навијач никада неће напасти сипатизера који носи дрес или шал са обиљежијима клуба,него су му циља само други ултраси...онај ко те нападне тако обученог није навијач ма како се он представљао...
свака част на стажу на трибини,и разумјем зашто си се повукао...али кажем ти ниси имао ону врелу крв ултраса...јер ултрас и када добије батине и 20 дана буде на интезивној одмах опет иде на трибину са још већим жаром...то је нешто необјашњиво :)...то тешко може да се схвати то не може да се плати...погледај фудбал фектори или И.Д. па ти можда буде јасније (мада они описују више кежуалце ал добро данас је кежуал и ултра скоро па исто .код нас барем дакле кежултра ;))

Čiča to je ono što ne razumem-20 dana intezivne nege pa na kop !?! Da u pravu si , ja stvarno nemam tu krv niti je želim imati... Dosta mi je bolnice za ceo život, ma u kom obliku. Recimo ja smatram, bez uvrede, da to baš i nije normalno. Istresi se brate na tribini, urlaj i skači, ali tražiti "druge ultrase" radi fajta-to nikada neću podržati... Ako ima bilo ko takvu energiju, neka ode na neki sport-boks, kik-boks, ili šta slično pa nek se istrese 1 na 1 sa sebi ravnopravnim... Nikada nisam video čar u navijačkoj tuči niti smatram da ona ima iakkve veze sa sportom. A tek štangle, cigle i motke... Većina tih "ultrasa" ih nosi sa sobom! Viteški zar ne? Zato i bude 20 dana intezivne...

нажалост брате то је тако :( нажалост данас се носе утоке,ножеви штангле и свашта нешто...што је за правог ултраса ненормално :(...то користе мишеви и комплексаши а таквих је нажалост пуно...ултрас напада само ако и друга страна има жељу да се бори...а то се препозна лако ;)...ја сам увијек против насиља,али опет некада до тога мора и да дође...али никада не треба напасти онога ко неће да се бори јер то је кукавичлук....знам брате да већина људи мисли да је ненормално али има она "пре смо болесни него нормални ал нека неко други сад све то процени"...

KELT

Ajde vas dvojica tisina, i ne pravite se mnogo pametni. Ne ide vam.

- Sta da ti kazem na ovo. Moderator si, pa valjda mislis da si jako bitan zbog toga. Iskreno sam za tebe mislio da si mnogo mnogo bolji lik. Odlucio si da me vredjas , a da ti se pritom nisam ni obratio. Vrlo nevaspitano gospodine moderatore. Moju inteligenciju , doduse, nikako ne mozes da uvredis na ovakav nacin. Ali cu svakako odgovoriti na tvoj bezobrazan komentar jednim sirokim osmehom uz komentar: Da, Kelt, uzivam u svom divnom zivotu. Hvala na pitanju.

ЧИЧА

Da ja sam malouman i licemeran, ako ti tako kazes.
Znam da bi voleo da si navijac i da visis na severu svaki dan. Ali ti nisi video tribinu marakane ili jna, osim kada su te vodili na ekskurziju u beograd na fakultativni obilazak stadiona. Pa si se vratio u svoj zavicaj i poceo da glumis ludilo.
Ne mogu sa ljudima kao sto si ti. Banovace me gospoda moderatori po 100 put, pa necu da dolazim u situacije te tako cesto. Aj pozdravi kuci

tek sad vidim temu i mrzi ma čitam čitavu diskusiju. Konačno u nečemu da se složim sa Bušidom. Smrt Brisa me je stvarno pogodila, i onim "navijačima" bih odredila maksimalnu kaznu, bez prava na žalbu. Iz više razloga, 1. Ubili su nevinog čoveka; 2. Ruše sliku Srbije u svetu; 3. Ruše i ugled samih navijača, i čine da svi navijači budu oslikani kao huligani.

"ДА ЈЕ УБИЈЕН НЕКИ НАВИЈАЧ ГАЛАТЕ,МАРСЕЈА ИЛИ НЕКОГ ДРУГОГ КЛУБА КОЈИ ЈЕ АНТИСРБСКИ ОРИЈЕНТИСАН (ТРИБИНА)ЈА БИХ ПОДРЖАО"

prosto da ne znaš da li da se smeješ, da li da plačeš... jebemliga

predlažem svim razumnim mladim ljudima ove skurcane nedođije da emigriraju odavde u neku normalniju sredinu, ja lično palim za frančesku čim završim faks, idem tamo da perem klozete, manje će da smrdi nego ovde, ali ću se predstavljati kao rumun, da ne padne nekom slučajno na pamet da mi se sveti zbog nacionalnosti...