Prijava

Ја му избројах 10 постова. Значи, на сваких 8.2 иде један његов.
А и да јесте сваки други, шта има везе? Ово је тема за спам.

Tako je! Ja sam danas bila :/...posle sam bila ://...pa još malo posle $$&%%/(%@... a sad sam :D (ovo je pisana verzija američkog opisivanja stanja raspoloženja u stilu "I was like...")

Zašto je svaki treći post na forumu moj? xD

Уф...
Јоој...
...

То нешто од јабука?

Bejah ja daleko, mnogo daleko, putovao sam mnogo daleko, mnogo daleko. Ovo će biti odlično za kopiranje facebook statusa...

Eh, put od hiljadu milja... :)

Bole me nogice od čučnjeva :/... Mače mi se danas pope na glavu, jer ga skidam sa Whiskasa, jer ima proliv, mora da jede granule. Bez Whiskasa je postala Vriskas :)

Eh, Euglena, lepo si me podsetila, ja sam danas spavala u zagrljaju sa mačetom :-)
P.S. Imaš one tabletice za tu muku, uzmi ih.

Ma, znam, al' hoću da je skinem sa Whiskasa, ne može samo to da jede. Nije dobro za zube, a i više smrdi :)). Moja Dušica je sad na rehab-u :)

Počela sam da pravim kućicu za mačke. Stigla sam do pola :-)

"Insolent Defender
pre 4 sata"

Proslo dosta vremena ID. Jes' privela kraju? :)
Ja sve nesto kontam da ce ta kucica imati i deo za matore i male macke. :p

Ma, ostavila sam nešto i za sutra, ipak ja nisam stolar :-)
Ruke su mi ranjave, pa pravim pauzu danas, ali sutra završavam. Velika će da bude, možda za njih 4-5, iako će u njoj biti dvoje. Moraću i da je ofarbam, da bude vesela :-)

Pošto će unutra da ih bude DVOJE, pretpostavljam da će uskoro i taj predvidjeni kapacitet bili mali :)))

Ahahaha, Peđa, vi'š, to mi nije palo na pamet, ali mi se sviđa kako razmišljaš. Ako se tvoje reči obistine, imaće mesta za prinovu :-)
Elenna, pa ovo je iz snova, nisam tolika majstorica baš. Potrudiću se da bar ima toliko boja :-)

Je l' i vi mislite da je devojka spremna za udaju ako nauci da sprema pasulj? Meni to nikako ne ide u glavu... Sarma je vazda bila normativ!

pasulj i sarmu je najlakse spremati...

Ne bih znao. :)) Vrhunac mog umeca se zavrsava sa jajima na oko.