Prijava

Boljo, ovo tvoje jedino ako decu u obdanistu slusas

Дођи у било које херцеговачко село па ћеш видјети о чему причам.

Samo ovo prvo moze proci boljo, ovo ostalo je za djecu

А јеси био некад у Источној Херцеговини па знаш? Од овога што је наведено једино је цомпутер искључиво дјечја грешка.

Ојјјј животе луда тицо

klopne - klompe

aperacija - operacija

artihekta - arhitekta

Štrumfovi - ŠtrumPfovi

rajfišlus - rajferšlus

čaršav - čaršaF

šorc - šorts

selvič - sendvič

rengel - rendgen

etc.

дај друже ко говори селвич ренгел артихекта ја знам да је наш образовни систем лош ал сумњам да неко млађи од 50 година говори такко како си написала

627 siđi na jug i zađi u zaseoke, ne mora čak ni sela - gde ima devojaka i momaka lepih kao jabuke ali siromašnih i ubogih toliko da urbanost gubi svaki pojam o sebi u tom okruženju. Šteta i pretuga. Mnogo njih nije ni videlo školu. Ni na slici. Nemate vi pojma o ovoj zemlji. Naročito ovi u prestonici.

нећу ја да силазим на југ него ће шиптари да се попну, елем ето то је други свет и кога брига то је њихов сленг

I sada klasik: sto nisu isli u skolu majmuni

Devojke su prelepe, ali bukvalno prelepe. A Srbi dovode Albanke i žene ih. Umesto da uzme svoje čeljade, obuče ga, obrazuje i napravi domaćicu i gospođu. To su već formirane ličnosti koje se ne mogu iskvariti, koje bi lepši i kvalitetniji život samo poštovale.

Bitno da se Romi i migranti zbrinjavaju i da im se daju sve povlastce. More mamu im jebem ja u pičku

Sta fali albankama, bilo na tv da su vredne domacice doduse moras je kupis par soma dobijes roba za ceo zivot pri tome biras nema da kmeci da ide kod mame i tate da te maltretira

Sta joj naredis tako radi, srecna ona srecan domacin vesela kuca

Ali niko neće seljanče, svako oće urbanu napucanu ribu koja će mu iskopati oči i pojesti sve živce, i na kraju mu se posrati po životu, i celoj familiji. Bitno da ima nokte, da se kvarcuje i da se dobro jebe, a još bitnije da je trendi šatrovački potkovana da sere okolo o svojim nekvalitetima. Pfuj

Ali niko neće seljanče, svako oće urbanu napucanu ribu

A sta imas od seljanke, krezava da ti srice dok je tucas. Te seljanke su najgore kao neiskvarene fazon cim malo oseti pare postane kao i ova nafrakana gracka fuksa al ostane seljanka i ruzna i ne zna da se tuca

него ће шиптари да се попну,

Ja ti se neću popeti evo nikada. Ni mrtva.

rajfišlus - rajferšlus

rajsferšlus*

Lapsus je, znam naravno. Brzo kucam jako, i sve to na telefonu, nemam računar jelte. crko je.

Nego ja Nemce možda volim, tj. njihove pise ali jezik - pa zlo neviđeno. RAJS FER ŠLUS - precrtaj prvo i zadnje

*pisce pardon ☺️

Pa nisam na simpozijumu majku mu, na sajtu sam za ubijanje vremena valjda.