Prijava

Ти ниси свестан колико иритираш околину.
Као да по цео дан размишљаш о богу и како да га сјебеш.

Jednu stvar si izostavio
Ono zbog čega vjerinici ili ko već homoseksualnost smatra neprirodnom je to što homoseksualci ne mogu da začnu djete
Vjera ne podržava besmislen seks, seks radi stavljanja kurca u pičku (ili dupe) i radi orgazma i uživanja
Prema vjeri seks ima jedan jedini smisao i cilj, a to je pravljenje djece
Vjera ne podržava nikakva kontracepciska sredstva, niti abortus
Prema vjeri i eto toj nekoj riječi božijoj muškarac i žena se vjenčaju i legnu kao suprug i supruga i imaju seks da bi napravili djete
To je osnovni razlog što vjera smatra homoseksualnost neprirodnom, a sad, ti što galame da je homoseksualnost neprirodna su većinom homofobi, zatucani i iskompleksirani ljudi koji u većinu slučajeva neće ni znati obrazložiti tu svoju tvrdnju

Хомосексуланост негативна и неприродна корупција људске врсте без икаквог значаја и без икаквих корисних атрибута за еволуирање. Како је "хомосексуални ген" пренесен са родитеља на дијете и како се хомосексуалци не размножавају. Чарлс Дарвин је давно навео како ова људска подврста неће заживјети, међутим, као што се да видјети из приложеног, није био у праву...мада, то није неки новитет. У његово вријеме је било свега три хомосексуална или буљаша, не рачунајући њега. Давида није спријечио мали курац да онако изјебе Голијата.

ovaj vljasbunar je u stvari belzebub....ladno

ovaj vljasbunar je u stvari belzebub....ladno

Al najjača fora što on napravi uvodni post od sedam metara , autori se popale , a on se već izgubio sa teme , kapiram da će postovati još dva puta u vr' glave.

Valsinarbe, oženi me. Poslaću ti kontakt mejl i telefon na PVT. Želim svaki dan da slušam ovakve stvari od tebe.

Al najjača fora što on napravi uvodni post od sedam metara

šerloke, da bih se popaliojo,trebo bih prvo da pročitam taj post hahahah

da bih se popaliojo,trebo bih prvo da pročitam taj post

Pa da , ima i ovih koji ga iskuliraju , a ima i ovih koji misle da će u njegovim rečenicama izvaliti smisao života. A tema živi..

Kol'ko si ti dokon, sine... Svaka ti čast. Bio trol ili nejebač.

Inspirisano ovim postom. Ovo stvorenje je tražilo odgovor i ja sam mu ga pružio. Moja misija je završena.

Ja ovde ne vidim da si mu odgovorio na pitanje. U kilometarskom postu si naveo nekoliko razloga zašto je (ne)prirodno besmislen pojam, doduše ne vidim da si igde pominjao moralnu ispravnost, osim kako priroda i moral nemaju veze.

Власинард је један од оних људи који ће направити и узгајати сопствене парадоксе и самим тим ће избацити земљу из равнотеже.

ta fora deljenja s nulom je tako prvi srednje

Mislim da je to i on hteo da kaze.

Власинард је један од оних људи који ће направити и узгајати сопствене парадоксе и самим тим ће избацити земљу из равнотеже.

I okončaće postojanje vremena nakon što se zagubi u koordinatnom sistemu konfuzije.

Томдрил Мерилин

Власинард је један од оних људи који ће направити и узгајати сопствене парадоксе и самим тим ће избацити земљу из равнотеже.

Ma jok...proći će ga to čim izađe iz puberteta, pa će čovečanstvo nastaviti da postoji u istom obliku. :-P

Не знам што се овом несрећном налогу под именом Васуљар иза кога су макаки мајмун, четрдесетогодишњи пропали студент психологије, морална амеба у било ком морфолошком облику и Венди посвећује оволико пажње.

Ajde Vlastinjabu odgovori na provokacije. Objasni nam kako su pederi viša rasa jer ih je Bog stvorio po svom liku.

у било ком морфолошком облику и Венди посвећује оволико пажње.

Znači ne zvuči samo meni kao Vendi?

Не знам што се овом несрећном налогу под именом Васуљар иза кога су макаки мајмун, четрдесетогодишњи пропали студент психологије, морална амеба у било ком морфолошком облику и Венди посвећује оволико пажње.

Zato što su mu teme humusno tlo za spem.

Kako ljubljenje dva lika steti drustvu?

Šteti meni i ljudima u okolini koji to gledaju. :) Pazi, ne mogu da kažem da mrzim homoseksualce, ali mi je bilo toliko odvratno kad sam to video da sam počeo da osećam blagu odvratnost prema tim ljudima. Naravno, ne bih ja njih vređao da ih vidim na ulici kako se drže za ruke, to je ok, nemam ništa protiv toga, ali ljubljenje... Uf, brate, kako li samo nisam tad povratio, živo me interesuje.