Prijava

Deky, a koliko si tražio za jajo?

20 din komad, bilo glasanje, slaba konkurencija, znam ja matematiku! A znaš kak'a su k'o puce!

Prodajem 30 metera drva miješanii. 50 marake meter na mjestu.

Uuu, skupo, prošla je zima, de spusti cenu! 30 za meter?

Još niko ne prodaje traktor, po mogućstvu crveni?

Ravnica je ovo rođeni.

Ja moram da se pofalim, moj stari je pretprosle godine ispeko 972 litra sljive a prosle 102 litra jabukovace

Dobro ondak, nesam zainteresovana.
Nego, imate li ćerki za udaju? Ja imam dva konja, davno navršili dvajespetu, nikad ženskoga celivnuli. Nije meni žao njih, ko ih jebe kad su nesposobni, nego mi krivo da propadne zemlja, pa reko aj da je dam njima, a neću dok ne vidim unučiće!
Mogli bismo nekakvu igranku da organizujemo, da se upoznaju deca, sigurno nisam jedina u ovoj situaciji.

Ja moram da se pofalim, moj stari je pretprosle godine ispeko 972 litra sljive a prosle 102 litra jabukovace

Фино, фино. Д'ви'ш какву шљивовицу ја имам. А, тек вино. Лепи се за срце, што би доле код мене рекли.

ZNAM DA ČEKATE MENE :) sutra se javljam direktno iz koljevića, tačnije sa mašalić njiva :)))

Idu li ovi izbosne na vasar u Puracicu ili na koridu na Cevljanovicima?

Otojč sam štetovo u kladijoni telad što sam ojtra prodo na pijaci Arizona kako sad da izađem ženi na oči ima da mi glavu rascopa bagrenovim kocem od plastenika i da me po gujci mlati crevom za navodnjavanja slenleja duvana đe sam pristo jebem ti ždraku kako da joj kaem da ne moremo ni ove godine laviće turit na ogradu

Noćes se oprasla krmača. Dvoje pogušila a trinestero živi. Odo sad kupt starter za prasce i ono za krmače.

домаћини, које сте ђубре бацали пред сетву кукуруза? кан ел уреју?
главни, узми гровер, нема глисте да се запате.

Ureja, naravno.

Samo sam imo proglema s enim naučnjacima došlo mi kući da gleda kako ja to sijem žito i vide ureju kod mene u kofi kae ovaj jedan daj mi tu kofu ureje saću napravim atomsku bombu od nje
dragi si moj sine kad nena poče s trkom prikonjive dere se govori saće oni da bacaju bumbe na nas

jes to nezgodno, champy. pozdrav za nenu u tebe :)

Kod nas jedno vrijeme nije bilo rane pa smo jeli šta je bilo. Najlakšije nam bilo da nađemo dinamita od rata pa da bacimo u vodu i ribe na kant poizlaze same iz vode. Jednoč ja išo i vidim moj komšo mile pritisno plug s nečim željeznim da dublje ore Ja tamo ka ono bomba iz onog rata. Jebote Mile štaćet to izginćeš kaem ja njemu veli on što? Reko ja njemu to je bomba napravćeš zijan! Kae on meni de šta ti je budalo ja već dvije godine otkivam motku na ovom.

Najlakšije nam bilo da nađemo dinamita od rata pa da bacimo u vodu i ribe na kant poizlaze same iz vode.

Tako treba! Može i sa hlorom...
Sve sam kuruze ogruvo! Stari, onaj deran od meana i ja! Naradismo se, mali utuko dva piva i dado' mu dva pakla Drine, dobar je dečko. Posej'o sam ektar i dvajes šenice u velikoj njivi, nabrdu oko osamdes ari kuruza i u Tamnavi šeset... Lani posadih 98 stabala jabuke, ali one divljake... Možda sam požurio nisu bili kalemi još spremni ali vele da nevalja voće sadit na prestupnu godinu...

Kae on meni de šta ti je budalo ja već dvije godine otkivam motku na ovom.

Hahahahahhahahaha

To se stvarno desilo.

Ja usto jutros jebmater i orozu dere se ko magarac moram ga priklat u supu i stuko kajmaka omanju pogačcu i skutić slanne naš štoe prao e sad idem otkovat lemeša kod zijanćera Stevana Kezmeta jebo mater svoju prošle godine unišo mi u njivu po metera al neam kodkog drugog