Prijava

Опаа кое сте Србенде , за ово вам скидам капу.

Ova kisa zlata vredi.
Psenica se popravlja i bas je u periodu nalivanja zrna.
BICE LOVE!

vredi ova kiša ozbiljno,bar neka korist od nje u maju.

kanali puni vode bemu, poravnalo. Valja uzimati pumpu da se pulja.

Napravio sam tako dobar kozji sir da je to nevjerovatno. Prodajem, 5€ kilo.

e'o prvih vijesti sa mašalića njiva, inače centralnog kopljevačkog trga... mraz pobio hagra, i šljive, dijete mu jebem, tako da će mrkonjić ostati bez najbolje rakije... inače mi u kopljevićima smo proglasi9li autonomiju, što je prvi korak ka nezavisnosti od MG... imamo svoju pekaru, mesaru, rakiju i bricu... ništa nam više ne treba :D

eto, sutra se javljam da rečem ko skim ne govori :)

Jebote, jeste napredni. Mi u Mionici imamo 2 trgovačka centra, mesnicu, 8 kafića, 3 frizerska salona, 3 kladionice, veliku pekaru, skladište građevinskog materijala, kamaru prodavnica, 3 stadiona, ambulantu, sportska sala se trenutno gradi i masu drugih projekata, a još nisamo nikad tražili autonomiju od Gradačca. :D

jebeš vas, to nije selo... inače, moram tražiti dozvolu dokačim slike, pošto nemam fejs :)

e da, mi jedino nemamo crkve, al nas ionako u gradu drže da smo sa vjerovanjem na VI

U alsam najebo ko dasam sve žego i palijo sjebo mi se diktung na menjaču skanije ulje pišalo ko iz česme majstor poslen došo i metno neki poloon nisam platijo al smo prelomli jer mi osto dužan zaonu sejačcu što me sjebo pa limove varijo autogeno konjina jedan

Jes lepa džamija Allaha mi.
Tu iz okoline Mionice je i vojvoda Živojin Mišić.
Otišo mi karburator na četrespetici stilovki pa ako ima neke Slađe i Zorke malo za promenu?

edit
namaz u džematu sehvi našla dobra bulo

Allah se piše sa dva l, neverniče!

Draginja trudna a ćaća joj Mićo oće sve nas bećare da povješa na šljiviće. Nismo se skupljali na sijelu već dvadana, bojimo se da nas ne digne Mićara u vazduh, jebeš budalu.
Pao mraz al smo mu jebali majku lijeskovinom, zaštitili smo makar krompir, ovo sve otišlo u tri lijepe. Veli ćaća da će biti malina al' karamuta neće bit' ni zglave. Alženka propala, nema od rakije ništa, slabo skroz. Možda švarctraub izvuče, bar za 500 litara....

Sutra Spasovdan. Priklo sam prase, sijčem meso za čoRbanac, žena turila kolače, evo načeli smo drugu flašu ranke, pozzdrav za društvo sa vukajlije

http://www.youtube.com/watch?v=XIthZW7LHqQ&feature=fvwrel

Za Krajišnike koje je prokleti rat oćero sa rodne grude u gradove pa nemaju đe da oru, žanju i kose.

Одлична тема, пре свега. Живот на селу је незаменљив. Тамо те од малена уче како се пече ракија, коље крмача, дере зец, цепа чвор на букви, гони комбајн, трга ђубар и ставља купус. СЕЛО ФТЊ, јебем вас у дупе урбано.

Slazem se sa kolegom Frenkijem.

Одлична тема, пре свега. Живот на селу је незаменљив. Тамо те од малена уче како се пече ракија, коље крмача, дере зец, цепа чвор на букви, гони комбајн, трга ђубар и ставља купус. СЕЛО ФТЊ

Frenčilo objasnio neke stvari efektivno i između redova ućerao mudrost da se tumači i na prelima o Ilindanu prenosi s kolena na koleno deci.