Prijava

e aj malo da seremo...

dakle, vera...

dakle popovi...

ako verujes, verujes ne zbog popova nego zbog vere...i bole te kurac sto pop ima lovu, jer to je njegov a ne tvoj greh, on ce da odgovara za to...nisi ti zaduzen da bacas kamenje...ako te tako neka glupost odbije od vere znaci da je nisi ni imao...odnosno bio si sklon padu...kao da kezes "vidi Miskovic ima pare, nije Bog pravedan sto je njemu dao lovu a meni nije, nema Boga"..ti ne verujes, ako uopste verujes, zbog para nego verujes zbog vere...

drugo, dal jebes?..jebi, ko ti brani da jebes...nije zabranjeno jebati, nije zabranjeno voleti..zabranjeno je jebati tudju zenu, a tvoju moz da jebes do sutra, ako mozes...

vera nije dogma...vera nije skup normi i propisa, nije ustav, zakon ili drzavni akt....

ili verujes ili ne verujes...

Đavole, odradio si loš posao što si poslao ovog vlasuljara kao izaslanika.

A cini mi se i da ovaj ima sva rebra na broju

ako verujes, verujes ne zbog popova nego zbog vere...

Ако верујем да је (знам да јесте, јебо матер...) Маринко поред мене и кажем да јесте и ти га не видиш, а при томе ја имам присан контакт са њим, тј. комуницирамо у оба смера и видим га, а ти то ниси у стању, ја имам шизофренију. Ако ти имаш исти такав однос са богом, с тим што је твој однос са њим сакат, јер ти само њему причаш и не видиш га, то је савршено нормално.

Jao бре како вам више не досади да једете говна на релацији веровање-атеизам.
Много бре размишљате, све би вас ја послао да унапређујете допринос лука и кромпира у Падинској Скели и Пожаревцу, мајку ли вам беспосличарску.

^vala baš

verovanje-neverovanje je ionako lažan problem

Mene interesuje zašto se provlači kao argument ono "dokaži da ne postoji". Realno, tom logikom postoje i Zmajevi, Zvezde Granda koje dobro pevaju i Enti.

Zašto šutirate mrtvog konja? Samo da tražim koga ću banovati jer, pre ili kasnije, neko ovde mora da zajebe.

Reme, pravi vernik ne postavlja to pitanje. Boli mene kurac da li ti veruješ ili ne kao i tebe da li ja verujem ili ne. Na savku ovakvu raspravu samo se nasmešim i odem. Šta ja imam kome dokazivati kad su vera i dokaz međusobno isključivi pojmovi.

Realno, tom logikom postoje i Zmajevi, Zvezde Granda koje dobro pevaju i Enti.

Hoces da kazes da Stevan Andjelkovic lose peva?! Je l to???

верници имају потребу да КОБЈАСНЕ да бог је свевишњи и да ће он нас све избавит из нијевоље

Reme, pravi vernik ne postavlja to pitanje. Boli mene kurac da li ti veruješ ili ne kao i tebe da li ja verujem ili ne. Na savku ovakvu raspravu samo se nasmešim i odem. Šta ja imam kome dokazivati kad su vera i dokaz međusobno isključivi pojmovi.

Пази, немам ништа против вере и верника. Али ако се дотакнемо те теме, немој ми то бацати као аргумент (не причам о теби него о интернет Исусима). :)

Дошо сам ово да објасним. Зове се анахронизам. И нема везе с вером, веровањем, неверовањем него са уметношћу.

Али ако се дотакнемо те теме, немој ми то бацати као аргумент (не причам о теби него о интернет Исусима).

Upravo, takav je i moj stav po tom pitanju. Glup argument na bezveznu raspravu.

Мој став је да са интелигентним људима може да се дискутује о било чему, било да верују, или не и то прилично готивим. Значи док год оно што прича има смисла ок.

(ne)verovanje u boga je stvar ukusa i ničeg više.

Mene nerviraju dupli arsini, subjektivna logika i mesanje baba i zaba

Мој став је да са интелигентним људима може да се дискутује о било чему, било да верују, или не и то прилично готивим.

Не мора бити ни интелигентант неко да би са њим причао. Довољно је да је свестан да и други имају своја мишљења и да од њих можеш нешто научити, али да ти то нужно неће променти ставове.