Prijava

Neka fala, vodu ni ne pijem.

Ja sam za....što samo izmišljamo akcije k'o ludi....još malo pa ćemo i onaj miting u centru grada da izvedemo lololo

Цовпа има право, који ће вам вукајлијашице кад ја могу са мојом сисом све вас подојим.

Иначе, ја сам за, само позовите и Газду, да му шукнем балонче у главу за сваки пут кад ми је баговала Вука ололо

Kul ideja, žemooo.

Ово је преодлична идеја, мајке ми :)
Ја бих волио да налетим, ако имаднем пара, ето ме да се прскам са вама, само се пазите јер сам прецизан са било чим што држим у руку :Д

I kada se budete prskali, verovatno će naleteti neke mačke, tako je uvek bilo. Zaboravićete vi na Vukine ženke :D

само се пазите јер сам прецизан са било чим што држим у руку :Д

Је л' чуујете жене?! То је материјал за мужа! Уме лепо да нациља вц шољу, не испрска вам цело купатило!

verovatno će naleteti neke mačke

Мачке ће налетети ако се рашири прича да је у питању уметнички перформанс којим се указује на бахаћење човечанства и неконтролисано трошење пијаће воде које има све мање јао куку. Има пола Академија Којекакве Хипстерштине да дође у пастелним сукњама. Само у њима.

Брао за идеју, жемо, подржавам и долазим.

три стране а само Трачица од жемских , што значи да неће бити сиса. јебига.

Мачке ће налетети ако се рашири прича да је у питању уметнички перформанс којим се указује на бахаћење човечанства и неконтролисано трошење пијаће воде које има све мање јао куку. Има пола Академија Којекакве Хипстерштине да дође у пастелним сукњама. Само у њима.

Šumar PLANIRA!

Pa, i nemate nešto žemskih xD

Па мајку му ако су Тарзани привукли онолико прелкиња на испијање пива, може и ово да се среди најопуштеније. Још јавите Ђиласу да је то Вукајлијин фестивал воде, да вам да фонтану на Ташу, па нека мења боје целу ноћ док се прскамо/те са хипстеркама опааааа

ЕДИТ: Ђилас је Рак као и ја, ми волимо све везано за воду, одушевиће се, финансираће нас, може Кајзен доде на одмор човек.

pa nie ni čudo što nema ženki kad su ih manijaci naplašili!

Lako je namamiti žene u kafanu da piju, teško je dovesti ih da ih prskaš...

Nije ako ideš pravim redosledom.