Prijava

Bjeli baš dobar, tries pojena

Najbolja partija otkad je otišao tamo. On baš jebe kad nema batlera.

joj bogdanovića majko mila

Слабо игра баш.

izašle mu dve iz koša i pogubio se

Citam Bjelica igrao 40min najvise u Minesoti, idemooo, sledece takmicenje ako srbija ne uzme zlato nece nikad, bjeli bogdan bobi uvo jokic ostali su nebitni

kol'ko dobra tekma Boston - Indijana... prsa u prsa

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156289115438463&id=8245623462

Ne znam radi li link ovako, možda je običan pas, ok ništa specijalno, ali meni ima nečeg preljepog ovde, u ovoj kurcobolji džejmsovoj

Pa nije bas obican, dobar je pas. Cepa lebron ovu sezonu udarnicki nema cak ni famoznu pomoc

Gsw se sinoc upuvao bez karija protiv minesote a NEKI OD NAS ZNAJU kako su ih ranije otresali ko sline iako bude tackica i minesota vodi 12 na kraju trece 1/4. I imaju najlosiji skor pod kerom ove sezone. Ako se lav oporavi na vreme da bude top za po mislim da lebron moze da opici jednu labudovu pesmu.

I deluje kao da ove sezone nije cementirano finale gsw-cle, steta sto nema kavaija da se umesa malo

Хјустон осваја запад.

Ps jesi gledao ti uopste clv posle onih silnih trejdova?

Gsw igra s pola snage, videli pretprošle sezone da im ne znači ništa da deru u regularnom delu. Pričao Ker pre olstara kako jedva čekaju pauzu, istrošeni su i fali im motiv. Ako svi ostanu zdravi, opet su favoriti za titulu

Ali da se prvi put pojavi tim koji nema ama nijednu gotivnu njušku, taj gsw. Čak su i demoni lejkersi 00-02 imali rika foksa, jebača kockaste vilice, ovi imaju aramejsko-gruzijsku spregu dva ovčara

Gsw se sinoc upuvao bez karija protiv minesote a NEKI OD NAS ZNAJU kako su ih ranije otresali ko sline iako bude tackica i minesota vodi 12 na kraju trece 1/4. I imaju najlosiji skor pod kerom ove sezone. Ako se lav oporavi na vreme

haha ovoga se secam kao da je juce bilo kad nas je aleksandarkg oborio za zbirno oko milion dinara

Хепи брдеј дир Кури