Prijava

Plidu tebe boli kurac kvalifikovale se i Bosna i Turska imaš dve repstacije za koje navijaš

Nije Zap oduvek takav, mi koji smo nešto duže na sajtu pamtimo ga i kao vedrog čoveka. Medjutim, kako su Berbatov i Pandev okačili kopačke o klin, a Dimitrov zglajzao u potpunosti, sport mu više ne pričinjava bilo kakvu radost pa luči gorčinu kad su u pitanju reprezentacije i ljubav prema otadžbini.

Plidu tebe boli kurac kvalifikovale se i Bosna i Turska imaš dve repstacije za koje navijaš

Ne izostavljaj Srbiju, zemlju predaka

Nisam znao da Bosna ima reprezentaciju uopste LOL

Bosna cetvrta po jacini od ex ju ekipica, iza Slovenije, Hrvatske, Crne Gore, u rangu s Makedonijom, dosta jača od Kosova.

https://fb.watch/ddnLcj1epE/

Čudno ovo za NBA, tamo su svi u fazonu držimo se za ruke i budimo mirni.

Popizdeo jebiga zato što mu ćaleta urokali kozojebi pa ovo mu je bolna tema. Može itekako da se kenja o tim političkim stvarima u embieju i da se iskazuju stavovi samo ako nije vezano za kinu i pare.

najezio sam se svaka cast Stive sve ti pjevalo

А ни реч да се зуцне о менталном здрављу таквих људи јер то уопште није главни проблем.... Иначе, добро је па су строги закони о оружју спречили онога у Великој Иванчи да побије туце људи, а и нпр. Брејвика у Норвешкој да побије скоро стотину.... Ајде марш тамо и тренирај кошаркаше Стиве Керу....

Ne lupaj be budalo, pa od zemalja u okruzenju mi imamo najvise vlasnika oruzja, i kao slucajno najvise tih spree killing dogadjaja, čak 3 za 15 godina.

Brejvik je anomalija, mogao se desiti i Svedskoj i Danskoj...

Tako da je Stiv Ker mudaš i naklon do poda.

Машиш поенту Зап и то дебело, о ономе што је главни фокус причам - докле год серу само о законима а не баве се менталним болестима на првом месту увек ће се таква срања дешавати.... Као да би му проблем био набавити оружје ван закона или набавити аутомобил/камион и залетети се у масу или нешто слично томе направити....

Pazi, ja ne sumnjam da je ovaj spree killing, izvinite sto koristim anglizme, pojava novog doba i to doobraaano mora da se izuci sociolosko-psihijatrijsko-medicinsko-antropoloski, al majke mu ga, tolko je prosto da je broj napada proporcionalan dostupnosti oruzja jbg. Kad izucimo tu bolest, onda cemo lako, al prvo valjda ogranici oruzje?

Pa jel pricas o Keru ili o ostalima? U prvom postu pricas o jednini, navodis ga imenom i prezimenom a posle pricas uopsteno u mnozini

Trebao je Ker da donese sendvice, nesto da popije i da lepo zasedne jedno par sati i da isprica sve o mentalnim bolestima da bi ispunio visoke kriterijume autora saljivog sajta vukajlija

Па то се подразумева већ, да ако си опасност по околину да не мо'ш ни ваздушни пиштољ да држиш а не аутоматско ватрено оружје.... А мислим да и имају неке такве законе тамо или нешто налик томе, нисам сигуран, али ово једење гована од ''селебритија'' сваки пут кад се догоди неки такав инцидент, игноришући главни проблем, је баш онако иритантно у солидној мери.... Има и по Европи пун курац таквих срања, на жалост
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Mass_shootings_in_Europe
https://en.wikipedia.org/wiki/Gun_violence_in_Sweden

Zakdelaroča je objasnio tu pojavu na najbolji mogući način - to društvo je izgradjeno i temelji se na nasilju, ubijanju i otimačini. Došli su i pobili Indijance, sve im opljačkali, posle su počeli medjusobno da se ubijaju. Kauboji i ološ, jug i sever, ubijanje i mučenje crnaca, doba prohibicije, Alkaponea itd. Ovo su samo ispadi drugačije vrste, ali - dok društvo ne prihvati i preradi sva sranja i užase na kojima su se izgradili, dok oružje ne prestane da ima status kulta i dok se na njemu ne bude temeljilo pola ekonomije, ovakvih sranja ćemo imati sve više nažalost. Naročito jer su klinci tuplji i odrastaju u krš sistemima.

Scouser
Trebao je Ker da donese sendvice, nesto da popije i da lepo zasedne jedno par sati i da isprica sve o mentalnim bolestima da bi ispunio visoke kriterijume autora saljivog sajta vukajlija

Не би требао ни да сере о томе јер је кошаркашки тренер, исто као и глумци и остали кад показују колико су они продуховљени а онда кад те Кина притисне повучеш све негативне коментаре (што је Кер и урадио пре пар година)....

Kapiram cenzurisanje rantova o Kini. Neka kineski narod podigne glas, ima ih milijardu i po, ako im ne valja. Ili su picke, ili nije bas tolko losa ta Kina, ako nisi Ujgur. Sta ja ima sad da radim virtue signaling o Kini, a u svom dvoristu mi je cirkus, tako da, da sam celnik NBA i ja bih to zabranio.

Па ни не треба то да раде, апсолутно, само ако већ то радиш буди онда као Енес Кантер, немој да будеш лицемерно говно јер те притиска Вини Пу....