Prijava

I naravno se svi nadamo da će se oprostiti sa zlatom

Не да Батлер победу, штета што је Бостон био без Смарта и Хорфорда, а ови без Лаурија, да буду баш у најјачим саставима....

Biće i to opasna serija, uzima Boston čini mi se.

nisam uopšte očekivao ovako dobar majami iskreno

Batler: Trebao nam je ovaj samar

Btw, niko ne prica o tome da je Embid u procesu uzimanja francuskog drzavljanstva, i igranja za Francusku na predstojecem ep.

Kozer, Poarije, Jabusele, Nilikina, Gober, Furnije, Batum... Ja ne vidim ko može da im prismrdi osim možda Španije i Slovenije

Ta reprezentacija o kojoj govoriš, Šmo, završava u grupi, toliko su jadni, da zapravo im priželjkujem sankcije zbog Rusije i ban, da se ne bi blamirali.

Mada toliko ih mrzim da bi voleo to blamiranje da gledam.

Šta će se desiti sa ruskim retardima tho, oće i iz toga da ih banuju? Mutavi makedonci ima se kvalifikuju ni krivi ni dužni.

Serđo zašto mrziš srbe toliko kada si već mnogo puta dokazao superiornost svoju i svoje reprezentacije nad njima?

Eurobasket 2022, ako dodju svi sa ne-studentskim sastavima, power ranking

1. France 2. Spain 3. Greece 4. Slovenia 5. Italy 6. Lithuania 6. Croatia 7. Turkey 8. Latvia 9. Poland 10. Finland

Rusija je banovana inace bi bila u top 10. Belgija se kolje s poljskom i finskom za top 10. Makedonija i Bugarska potencijalna prijatna iznenadjenja.

ŠOKANTNO: Srbija nije ni u TOP 10 ZALIZANOG PEDERA SKARIOLA!? Odlično, najbolji smo kada igramo BEZ očekivanja...

Gruziju nisam stavio, mozda i jači od ove zadnje 4

Srbija, neće igrati vrv, ali svakako nisu sada, niti bilo kada, bili ikakva pretnja i faktor. U rangu velike britanije a propo košarke

Letonija se nije ni kvalifikovala majmunčino

Igrace umesto rusije i srbije. Nema mesta na ovakvim prelepim smotrama za ljude koji podrzavaju tiraniju i agresiju

Banovati sve srpske sportiste sa svih borilišta dok se ne prizna kosovo i udare s-je rusiji (ovo low key mislim zaista lolo)

Video neko Zapatu skoro?

Ta reprezentacija o kojoj govoriš, Šmo, završava u grupi, toliko su jadni, da zapravo im priželjkujem sankcije zbog Rusije i ban, da se ne bi blamirali.

Mada toliko ih mrzim da bi voleo to blamiranje da gledam.

Hahaha uvijek se iskidam na ova zapatina mračna i pesimistična predviđanja a zapravo nema većeg patriote na sajtu cijelom