Prijava

Aj da ga iscimamo da udomi srpske kuceeee

Pregotivan Boston, i kad im ne ide guraju svoju igru i ono što su zamislili. Tvrdi, namazani, gomila dobrih šutera...Bila bi nepravda da ne uzmu finale, izbacili su već tri vrhunske ekipe.

Kako su prebili gsw u četvrtoj, ono je za udžbenike.

Al Horford jebe u finalu sa 36 godine a konjušar namerava da se povuče kad napuni 32 e živote kurvo stara

Horfordu koliko sam čuo prvo finale. Najružniji šut u NBA ima ubedljivo, ružnije čak nego šut Polpirsa. Uništio ih Kari u početku bio baš, na 5-6 šuteva je bio skroz sam - posle medjutim kad su ih izvalili sve došlo na svoje.

Vajt ih je demolirao čitavu utakmicu, igra ovaj PO kao nenormalan. Teško je igrati protiv Bostona, fizički su dominantniji dosta, igraju odbranu sve vreme, i pored Tejtuma, Horforda i Brauna imaju još Vajta i Pričarda koji mogu da odlepe u svakom trenutku i spakuju 20 poena. Smart može da spakuje 20 poena svako veče takodje. Jaki su i u reketu, nema šta.

Ali Al Horford OI vidjet neće, a konjušareva grla su sve bliža medalji na OI 2036-te.
Kad ih vidi kraljica Eliza(beta) kako otimaju zlato njenim konj-praunučadima, ima odma' srčka da je strefi.

Najružniji šut u NBA ima ubedljivo

Šon Merion i Majkl Kid Gilkrist bi želeli da porazgovaraju sa tobom

Jao da Šon Merion, zaboravih na njega skroz.

Kud me podseti na tu grozotu.

Boban pevach šutnut u hjuston, oni tamo kakva su kršina možda i bude dobijao neke minute koj znae.

Boban novi Jao Ming idemooo

Uze Bjelica prsten, vidim ja.

Sezona prosek - 6, 4, 2 za 14 minuta. Nije loše zapravo, s obzirom na to koliko prostora je imao za bilo šta. Šteta za Boston, bolja su ekipa generalno ali su ih ovi dobili na iskustvo. A i jaki su i GSW, nema šta, polivaju sa svih strana.

Pa sto nisu pobedili ako su bolji majmuni

Jedino mi drago zbog Bjelice, smara gsw. Ovde je Vigins bio X faktor, pokido je. Imam utisak da je Kari ovu MVP nagradu dobio kao Di Kaprio onomad oskara, kao ajd vise smorio si uvek si tu negde blizu, neki overal MVP za sva finala do sad.

Ено Јовића тамо око 20. места негде на драфту вероватно....