Prijava

Naravno da će od cele kurčeve embiej lige jedino retardirani denver da nađe za shodno da dovede leš Deandrea Džordana. Koji će vam kurac retardi?

Jebo vas Duran Duran izgubismo od hrvata vaterpolo

Šmo mene raduje iskreno Deandre, naročito ako ne produže ugovor sa Kazinsom. Može solidno da se bije i skače tih desetak minuta koliko će dobijati. Sve ovo do sada, Iš Smit, Koldvelpoup, sve mi se dopada iskreno. Odstranjivanje Vildtrila najviše naravno.

Nema kurca od deandrea umesto kolena ima prašinu u nogama, ali ionako pišu da će Nnađi da igra rezervu konjušaru, videćemo šta će bude. Ishmael je poboljšanje to se slažem, KCP ima ponovo da zaboravi kako se igra košarka i da se vrati u svoje Detroitske dane, žao mi što Monte odlazi al i on počeo nešto da puši kurac i da promašuje prošle sezone, jebiga nije on kalibar igrača za startnog pleja a morao je to da igra otkako se Marej utepao. Bartone široko ti polje.

Ish Smitu bratini je ovo trinaesti embiej klub, mislim da je rekorder svih vremena po tome. A vrlo zahvalan igrač, jedan od najboljih rezervnih plejeva u ligi. Kepezzo ga ispušio, neće da mu nude nov ugovor, a i nije za embiej realno, vreme mu da se vrati u ciganski Real, tu može da bude neko jaje.

Iš Smit je prekoristan igrač i sasvim dobar plej, zašto ga toliko trejduju is beyond me. Monte jeste dopadljiv skroz, ali nije mi žao tog trejda. Kampaco da, odigrao tu sezonu, bilo simpatično i ništa više.

E da ovo sa Necima mi je presjajno sad - Durent oće trejd po svaku cenu, Kajri takodje, oće u Lejkerse, a Ben Simons sad sedi tamo i misli wtf štajsadovo :D

Kazu da je Durentov zahtev za trejd povredio ledja Simonsu

Kakav spektakl od ekipe - gradimo supertim uzimamo titulu, odstranjujemo Hardena ne valja, dovodimo Simonsa uuu dojaja uzećemo tri za redom. Kajri neće da se vakciniše sve ga jeblo, oćemo li igrati plejof. Uuu plejof super, svi tu, uzimamo sigurno, makar konferenciju. Epilog : Simons neće igra, ispadanje u prvom kolu, Durent Kajri odlaze, Simons ostaje, opšte rasulo. Zamisli realno šta se njima sad tamo dogadja, za Irvinga će dobiti tipa Vesbruka i možda još jednog solidnog igrača i neke pikove 2026. A Durenta da uvale za Bukera, Ejtona i Bridisa, kakav je trenutno plan, nema teoretske šanse. A treba napraviti kakvu takvu ekipu za sezonu. Ludilo.

xaxa kako volim sto su ga netsi popusili :D

u suštini duvajte kurac svi usiljeni "supertimovi"

Ко је способан да сјебе леџит супертим? Па наравно да је Бруклин способан да то сјебе.... Додуше, нису се ујебали као кад су све што су могли дати дали за Пирса, Гарнета и Џонсона јер са овим могу одличан ребилд да направе јер и за Дурента и за Ирвинга ће много добити заузврат....

Минесота је сад створила презанимљив тим, а Ејнџ опет ради феноменалан посао, сад са Јутом....

Дабоме, језгро им је остало, средили су одбрану рекета, ако сад ово буду знали да уклопе ето их у топ 5 екипа на западу без проблема....

Brate neće moći KAT i Gober zajedno da igraju, KAT je muku mučio kad god je bio primoran da igra četvorku, ne znam. Klimavo mi to deluje ali videćemo, imaju i Edvardsa i D'Loa, mogu da naprave neko sranje definitivno.

Већ је овај водио Дејвиса и Бугија у Пеликансима као те торњеве, премда је Дејвис нечурал четворка наравно и разлика је велика, али не би ме зачудило да их врти у нападу и одбрани, да КАТ игра петицу у нападу а четворку у одбрани јер у одбрани ће Гобер држати рекет свакако, зато је и доведен....

У Оклахоми јбт Чет и Покушевски заједно имају тежину једног доброг центра/четворке, ужасно су ситни....

https://149346005.v2.pressablecdn.com/wp-content/uploads/2021/03/loftonutsa1.jpg

Зато Кени Лофтон компензује за ове, додуше из Мемфиса....