Prijava

Na stranu sto je covek malo debil, ovde je izaso da promovise neki kurac i napravili sa ovom maskotom kao udari ga on ce padne ima ovo na glavi, on ga udario jer jbg, ima ovo na glavi.

Ko im kriv kad ne razmisljaju kako prave zajebanciju, jer kolko god da je debil, nema sanse da je ovako mlatnuo ovog bez da je po nekom scenariju.

Sad im kriv mekgregor jer mu rekli udri maskotu. Jebes medije.

Ma fejk prica brt. Inace bi ova maskota mogla da ga tuži a po nekim americkim zakonima dobio bi odstetu 60 miliona i eto slumdog millionaire ma daj nije niko glup

svi su otpisali vec majami, ukljucujuci i njihove navijace. svi mediji, svi pricaju o novoj dinastiji, o dominaciji nageca, osvojili vec, jokic ovo, marej ono, do granice da sve sto pominje jokic se svodi na to "nismo se opustili, nismo se opustili, nismo".

poenta je da je sve zrelo za jednu samarcinu, i to ne "lose smo igrali, pobedicemo narednu" nego "dzimi pogodio u zadnjoj sekundi svoj 38. poen za pobedu, iako smo vodili do pre 3 min"

STEGLA SE JAJCA MALO PIČKE A

1/15 trice 3/8 bacanja

Ђими Ђордан Ђуниор кад је најтеже.
Али Јока је Јока, наше горе лист, српским млеком задојен.

kakve kurac sudije majke vam ga nabijem korumpirane neće na kvarno

Kakva je ovo bitka bila čoveče

Išmael Smit Deandre Džordan i Džef Grin su embiej šampioni LOL

To bre, Deandre uzeo taj prsten konačno. Ali kakva je ovo bajka zapravo, Jokić sa nestvarnom sezonom, Mari koji se vratio posle one užasne povrede, MPJ izašao iz ovrede takodje, burazer rodjeni, klinac inače, seo pijan za volan i spucao se u druga kola, ubio da li jednog ili dvoje ljudi...Trista čuda jbt + sav pritisak koji je bio na njima, jer sad su bili zdravi konačno. I uzeše.

Ali što Mark Džekson prenosi ceremoniju lol, ko da su ga popišali izgleda.

Čestitke svima, naročito šmoklji na suptilnim i melku na preciznim prognozama.
mvp

Nznm po meni, presudan potez bio dovodjenje Brus Brauna u ekipu.

ja slabo analiziram i prognoziram ovaj nba, dodjem samo i napisem GOAT pametnom dosta

alo i ja sam imao dobre prognoze ne kenjajte, čak sam precijenio majami u finalu lol

Autoru heznou čestitao sam za Majami - Boston, sad je melk bio tačniji.
Ipak mislim da su presudile šmokljine prognoze.

Ja ne prognoziram nikad, ja samo manifestujem najgori zamislivi scenario slovima na ovoj kršini od sajta da se isti ne bi odigrao u stvarnosti.
Hvala mi.

ja slabo analiziram i prognoziram ovaj nba, dodjem samo i napisem GOAT pametnom dosta

Svi kmece kako nije mvp regularnog dela jokara posle uzeo dva mvpa

I dok su selektor Hrvatske Aleksandar Petrović i prvi čovek tamošnjeg saveza Dino Rađa bili složni u oceni da je Jokić genije i bez premca najbolji Evropljanin ikada, predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Saša Danilović nije se složio.

"Ne mislim da je Jokić najbolji evropski košarkaš u istoriji. Oštro sam protiv bilo kakvog poređenja prošlih i sadašnjih epoha", rekao je Danilović.

Istakao je zbog čega ne želi da daje takve ocene.

"Svako vreme nosi neke svoje heroje. Nekada je najbolji bio Kića, pa je onda to bio Dražen, pa Kukoč, pa Divac, pa ja... Košarka se nekada igrala drugačije, postojala su druga pravila i nemoguće i neozbiljno je praviti takva poređenja", pojasnio je Danilović, pa zaključio:

"Stvarno me ne zanimaju ta vašarska nagađanja, ali nema dileme da je Nikola jedan od najboljih".

U suštini ovo bi trebalo da stoji kao pinovani post na vrhu teme transfer blama, ali po prirodi mesto mu je ipak ovde

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=06&dd=13&nav_id=2350207

Podsetio me čovek zašto me već godinama boli patka za represtaciju.