Prijava

Ladno su jebenom Kuzmiću dali prstenat za 16 utakmica 4.5 minuta prosečno u sezoni i 0 u plejofu.

A tipa Valančiūnas nije dobio prsten od Toronta iako je trejdovan na pola sezone posle 6 sezona odigranih tamo.

nepravda

Postujem svakakav napor Majamija da se vrati u seriju. Ali ovo glumatanje Adebaja mi diglo pritisak u sekundi, kakav majmun

Što bre, pa mora tako, ne može drugačije da ga zaustavi. Vido da konjušar malo previše koristi ruke, i da je Skot Foster spreman da svira, i reko I GOT THIS SHIT.
Međutim iznenada konjušar ima sposobne saigrače, ko bih rekao.

Zaspo sam pred početak 2/4

precijenio sam majami

hezno mašina

Radi i Jokić svašta, glumata, simulira, koristi ruke kao ne bi smeo i lakat pogotovo, čiken ving fazon kad se gradi da bi napao obruč. I gotivim to, mora da kompenzuje nekako što mu ne sviraju faulove, mlate ga ovi ko konja.

Biće jako zanimljivo sad na kraju sezone, koga će sve i kako uspeti da zadrže, jer tim je vrhunski, tu nema šta, ali će vala i da košta gomilu novaca. Već su krenuli da trejduju pikove sa mislim Oklahomom.

jokić bukvalno samo vraća kako protivnik prljavo igra, zato ga u zadnje vrijeme ni ne diraju puno. lebron simulira, sledeću akciju jokić simulira. lebron nabacio neki smešak u fazonu dobro ajde shvatio sam, neću više

Jeste hezno, sinoć sam samo čekao da vrati adebaju za ova sranja ali nije stigo.

Oće, miami in 6

+

Vračke rade poso, nema na čemu

miami in 7

Darko Rajaković bivši pomoćnik u Memfisu novi trener Toronta.
Niotkuda vest, nije ni bio među glavnim kandidatima u medijima, svi su mislili Dok Rivers ili Đordi Fernandez asistent u kingsima.
Imaćemo trenera u embieju sledeće sezone WOOO.

pa imamo već đorđa popovića hehe

Konor Megregor poslao maskotu Majamija u bolnicu. Ne znam gde ovo treba postovati, valda ovde

https://www.youtube.com/watch?v=uMlrvREuurA

šta čovek ima u glavi, evo ne znam.