НБА

  1. Ни Мицић ни Петрушев не могу ништа урадити у НБА, јер нису ич занимљиви са оним смореним фацама. Фаце не би биле битне да су вансеријски играчи, као коњушар нпр, али овако неће ићи. НБА је више шоу него спорт. Прије ће Марјановић са 45 година забости уговор, него ова двојица, јер уши свемирске, 2.22, у филму са Киану Ривсом... Јбг, шоу

  2. Ni od njega neće biti ništa izgleda, džaba MVP evrolige. Bolje je startovao od našeg MVP-ja Vase, ali na zadnje četiri utakmice skor Vezenkova:
    2 poena, 0 poena, 2 poena, presedeo na klupi...

    A od njega sam bar očekivao bolji učinak, od Vase nisam.

  3. Štoje najluđe, Vasa bi se odlično uklopio u NBA stil igre. Al Oklahoma nakrcana talentima, nema mesta za njega realno. I on i Poku su ga ispušili izgleda.

  4. како се Богдан добро снашао заправо прави онај рол плејер ајде сине уђи убаци 3-4 тројке супер ај мрш напоље. белци шутери јбг. ја сам готивио Корвера својевремено јако

  5. Steve Novak head ass

  6. Bogdan može da prenese loptu, odigra pleja i udje u prodor na polaganje, sve što drugi treba da rade za njega je da mu dobace loptu ponekad. Jako zahvalan igrač. Igra i odbranu dosta dobro, sećam se, pretprošle godine, igra odbranu na Lebronu zadnja dva napada i oba puta sačuvao koš bio.

  7. ni bjelicina nba karijera nije za podceniti kad vidis kako prolaze micic i vezenkov, a bogdan je tek dzordan za njih dvojicu

  8. uraczaganje nadam se novom porazu lebitcha nakon onog debakla protiv žalosnih roketsa

  9. uraczaganje nadam se novom porazu lebitcha nakon onog debakla protiv žalosnih roketsa

    https://i.imgur.com/GuxrUIB.jpeg

  10. Klipersi dobili 144 poena po fljondži od one dvojice manijaka.

  11. Možda grešim, ali čini mi se da Luka na neki način polako diže ruke od Dalasa. Slab je ono tim, mogu da se dovuku do plej ofa, ali razbiće ih tamo prva ozbiljnija ekipa. Kao da je rešio da izganja taj MVP koji realno može da uzme, i da ga ostalo ne zanima previše.

  12. pobedili fejkersi nema na čemu kurac za ciganje

  13. prva pobeda u gostima, dosad imali 0-5

  14. https://twitter.com/BleacherReport/status/1724628144831730077 hahaha evo nesto za autora smokljana, ova drejmondova ludila me nekad nervirala sad me zabavljaju poprilicno

  15. Минесота са торњевима и Едвардсом најрпијатније изненађење за сада.... Клиперси сушта супротност, а остали мање-више очекивано....

  16. Ne znam zašto Minesota iznenađenje, to je bio sjajan tim još prošle sezone, samo bili neuigrani, haotični i polupani, mučile ih povrede, onaj odalamio zid rukom i nije mogao u plej of...Preozbiljna ekipa, izgl. će uspeti da uigraju Gobera i Taunsa kako treba. Pejsersi su takođe sjajni, nadam se da mogu nešto da naprave ove godine.

  17. The Big Dipper
    Минесота са торњевима и Едвардсом најрпијатније изненађење за сада.... Клиперси сушта супротност, а остали мање-више очекивано....

    mene iskreno i indijana prijatno iznenadila, Haliburton je legit

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.