Prijava

Јбг Шмо, лик је претплаћен на 6 поена и 10 скокова сваку....

I Nurkić je, al izdominirao Jokića sinoć realno.

Redži Džekson dobar, al je malo na foru Bartona, ne igra timsku košarku.

Treba i jedan takav, da se zaleti pod koš i uradi nešto suludo kad stvari ne idu, da pogodi neki glupavi šut itd. A i da vodi tu drugu postavu, što realno može da radi dosta dobro.

Al Deandre me oduševio, nisam očekivao da je onako agilan i u formi.

I mene isto, samo da ne gledam više Nnađija kako igra peticu kad konjušar izađe, ovaj bar ume da odradi pikenrol i da uhvati pas. Slobodna bacanja su druga priča ali jebiga.

deandre ok igrac bio. ima 35 god, i dalje je dobar, samo sto ne moze istera celu sezonu, povredio bi se, pa verovatno oladio i sa trenizima i sa motivacijom.
ako zapne da igra, ne verujem da je nesto losiji nego sto je bio.

U suštini, masa timova i nema neke visoke igrače, tako da kad Jokić odmara mogu da im pariraju i bez centra. Zavisi ko je na parketu, jer generalno, nije lako ni protiv Gordona i Portera raditi ne znam šta u reketu, prvi je stena, drugi krakat, može izblokira šut i uhvati loptu.

jokara bogotac izabrao pravu stranu

Drago mi je zbog jokica, govno lalosko ko cara jebo vas vucic u bulju

Što neko napisao - pa voli čovek konje štaš

haha moj krindzgardene gazicemo vas 17og kao i do sada ima u rupama budete mejmuni

jokicu treba jos jedna dobra reklama za kladionicu da se izvadi

I za koju građevinsku dozvolu pride

haha kakav bilde ovaj lik,, moga je promeni prezime u anus makar zbog kolega sa faksa

ne igra za repku a igra za vucica sad mi reci ti

Ode Vučić u nekakav kurir nešto, kaže podržo me Jokić, i ljudi u fazonu - podržo ga Jokić...Ajd dok ne ispadnemo svi kompletne budale i majmuni, neka mi neko okači neku sliku, video, dokument pisani nešto bilo šta, što nedvosmisleno pokazuje da je ovaj stvarno na toj listi i podržava ovog izroda.