Prijava

Ne mislim ni ja da je to Jokić lično potpisao, ali jesu braća umesto njega.
A Nikola, ako ima imalo integriteta, neka demantuje. Jer, ovo je već drugi put da se Vučić kiti njegovim perjem, tj. potpisom..

ali jesu braća umesto njega

Daj da vidim kako potpisuju, sliku, video, sliku potpisa, nešto. Čekam.

Ako je falsifikovano, neka demantuju. Ne bi Vučić to puštao u javnost da postoji mogućnost demantija. Možda čak i nisu potpisali, moguće da je čak to spisak od prošlih izbora, ali su mu dali saglasnost da ih spomene.

Najviše bih voleo da to Jokić demantuje. Ali sumnjam, već je jednom prošlo.

Ne bi Vučić to puštao u javnost da postoji mogućnost demantija

Jok ti bi :D

Prvo, možda je negde i demantovao, ali nije došlo do ljudi jer skaču na ovakve stvari ko muva na govno. Opranim mozgovima demanti ne bi ništa ni značio, jer bi žvalavi rekao - to Šolak laže i pravi majmune od vas, podržo me Nikola itd. Uostalom šta ovaj ima da se bavi kojekakvim ciganijama ovde, jebe mu se baš. Nemojte bre biti u rangu sa jebenim čitaocima informera, baci vam idiot kosku i upecate se na nju bez razmišljanja.

To nismo mi izmislili, na Zapadu rade te stvari odavno - izbace neku bombu, demantuju je za tri dana, ali džabe, šteta je već učinjena i taj demant i ne dođe do većine ljudi.

Melk, pitao te neko vec ranije, je l bi branio Jokica tako slepo da je sa juga srbije a ne iz te tvoje prcije?

Ma ko brani Jokića, jebe mi se za Jokića, nego mi neverovatno da čovek sa vukajlije na prvu poveruje nešto žvalavom, a nema nikakvog razloga za to. Još ovde luče nekakvu gorčinu i ispišavaju se po bratu Jokari LOL, ovaj tamo negde vrv i ne zna kako mu kaljaju ime.

Jednom rečju, glupavi ste ko kurac lol

@melk
Jeste da ga boli kurac šta se dešava na političkoj sceni Srbije, ali da ta informacija nije doprla do njega - nemoguće. E pa onda, nek pošalje sms N1 da nije potpisao, oni će objaviti sigurno.
Nego je to neki dil između njegove braće i Vučića i ma koliko da bih voleo da ja grešim, bojim se da u ovom slučaju ti ispadaš naivan.

To me ne zanima, zanima me zašto se odrasli ljudi koji sebe smatraju inteligentnim bićima hvataju za nešto što je izgovorio žvala, i to bez ikakvog opreza i razmišljanja. C, neće biti, morao bi nekakav članak, intervju od 20 sekundi, neki snimak gde on nešto potpisuje...Svi su morali da se iscigane, i Tipsarević, Tomašević, Ristovski, Bora Čorba...Morali su da se pojave pred nekim narodom i naguze se da bi im se dildo metnuo u buljsona. Jokić da dve godine kao podržava ovog, a nemamo ni sekund makar video snimka ili sliku rukovanja...Ono ne kažem, možda je i podržao, al nemamo ni jedan razlog da verujemo u to.

ne vidim razlog da fazon jokara ne da blagi amin vucku, vrv su na lokalu u kontaktu sa svjom komsijama sns-ovcima, ovi ih vrbovali za razlicite projekte da rade tamo da investiraju u kojesta.

vrv bi tako isto podrzao bilo koju vlast koja je trenutno aktivna i sa kojom mogu da rade. Za ovu siroku nepravdu, sto kaze melk, bole ga bas kurac kad su vec svi uveliko u svojim buljama

omg jokic podrzao vucica! sta je sledece, nece igrati za reprezentaciju? ne desava se ovo prvi put ljudi, prosli put kad se desilo isto niko nije verovo pa je vucic morao da pokazuje jokicev originalni potpis kod marica u cirilici. niko nije nista demantovo prosli put, tako da nema razloga da se ne veruje u ovo, a i vucicu izrazito nenaklonjeni Danas je objavio vest

Možda se i danas upecao, jbg donosi čitanost. Caro brteu ako je podržao onda je to druga priča, i treba da ga gađamo govnima na ulici kad ga vidimo i da mu vičemo pizdo prodana itd. Za to nema opravdanja, ako su u pitanju poslovi, ili neko nešto sjebo pa treba da se ide na robiju - nek ide, ko ga jebe, ali ovo zlo ne možeš da podržiš i ostaneš čovek. Ali opet - nema dokaza nikakvih, ničega, i nema razloga da skačemo na to.

quelle surprise

jer ukusan riblji paprikaš botino

dal je podrzo ili nije (100 posto je podrzo) mnogo je manje vazno od toga sto nece da igra za reprezentaciju. dakle, oprostili ste mu i vecu svinjariju, progutajte i ovo govance i nastavite da drkate na tripl dabl sta vam tesko

I n1 vidim objavio, ali sve je to izvor "večernje novosti objavile spisak". Svi prenose šta su ovi objavili, niko ne potvrđuje zapravo. Nebitno, neka demantuju on ili njegovi ako je čovek. Tanak spisak realno, ali dve mi stvari bodu oči

- niko ne pljuje Bobiku Marijanovića, iako je i on na spisku

- Nikola Pejaković u ekipi jebeno, to mi je nekako baš skenj ako je istina

ko je podržao onda je to druga priča, i treba da ga gađamo govnima na ulici kad ga vidimo i da mu vičemo pizdo prodana itd. Za to nema opravdanja, ako su u pitanju poslovi, ili neko nešto sjebo pa treba da se ide na robiju - nek ide, ko ga jebe, ali ovo zlo ne možeš da podržiš i ostaneš čovek.

ko zna mozda i naidje taj dan kada cemo suditi jokari i slicnima za nedela

za repku: 10dina
za vucica: 5dina

- niko ne pljuje Bobiku Marijanovića, iako je i on na spisku

ovde u vezi sa jokarom je nacioalna cast uprljana, isto kao i za sp, niko nije kmekao sto bobi nije igrao ili neko treci. Sve oci uprte u mvp-ija

najbolji na svetu a govno, i jos ga gledam i jedva cekam u parizu. Dje ce mi obraz kuku

Uracgazanje mudro zbori + 1