Prijava

Bulgakov
Što dve petice? Ubaciš Jovića umesto Jokića i sve pozicije pokrivene.

pre 11 sati

Bukvalno sam Jovića zaboravio.

Pa jači smo nego sam mislio.

Pričamo o Joviću iz Majamija.

ja se bukvalno ne sećam kad sam zadnji put vidio Marjanovića kako igra

bićemo mi dobri i u narednom periodu taman da gubimo u polufinalima od Finske

bićemo strah i trepet u doigravanju za sedmo mesto nemoj serete

tako tako treba mudro igrati i samo bez euforije iako svi znamo da cemo biti prvaci sa jokarom i sve ispod toga je razocmarenje

šuri ovaj Dalas konjušara, vidi se da su s ovim trejdovima konstruisali tim za rešavanje somborske botine

Gaford ga je prcao još dok je igrao za buđavi Wašington a da neće sad kad je u legit plejof ekipi a i ovaj Lajvli je snažan mladić, ako nalete na njih u plejofu ima da bude gusto

Ali MPJ šizenje je jako dobro

"our possesion stops here" Porter jr
"it was already in the air" Porter jr itd

dal će uspeju i ovo da pobede jebati prejebotine

ovo je dalas više prodao nego što su ovi dobili ako uopšte pobede, 66-48 u skokovima, 21-6 u ofanzivnim

Au kakav kraj, Dalas - Denver nikad ne razočara. Počistili bi ih Nageci u plejofu s pola snage, ovo danas je bila zajebancija od igre. Dali im preko 20 ofanzivnih skokova, odbranu jedva da su igrali, i na kraju ovi dobiše na jedvite jade sa dva šuta koja su ih realno ukenjala. Radujem se što su se pojačali, sad je to jako dobar tim, realno mogu da izbace sve žive u prvoj rundi. Zamisli odu na Sanse u prvoj LOL, otkinuli bi ih.

I gle sad, lagano u prvoj rundi može Boston-Filadelfija i na zapadu Denver-Golden Stejt.

Dok će razni Orlandi, Oklahome, Indijane da prođu dalje lol

pa oklahoma i treba da prođe, sto puta su jači od trenutnog golden stejta. slinavka embida neću da pominjem njemu je životni domet polufinale konferencije

https://www.statmuse.com/nba/ask/denver-nuggets-record-against-each-team-this-season

Vrlo lako može da se vidi da ima par timova koji Denveru baš ne leže

Min 2
Hou 3
Orl 2
Sac 3
LAC 2
Okl 3
Suns 2

Golden Stejt je tek nagazna mina. Ali opet teško je da mogu baš u 4 meča u seriji da izdivljaju.

A zašto ste se svi već toliko izložili da će Goldenstejt i Lejkersi da prođu uopšte u plejof? Kako stvari stoje treba prvo da izbace Sanse i Kingse odatle, možda Pelikane, videćemo. A to su realno jači timovi, Finiks pogotovo. Znam da sudije oće da uguraju Stefiku i Lebrona kako znaju i umeju, al jbg nemoš ni Durenta i Bukera baš da izguraš napolje, vole ljudi i njih da gledaju. Kako god, Nageci će imati dosta više vremena za odmor, domaći teren, a i jači su realno mnogo od svih njih tu.

Zdruge strane Dalas ide na Kliperse ponovo, to ima da pršti tamo.

bukvalno melk hvala. lebron će proći na neko JUNJENJE ali za karića sumnjam.

inače dalas klipers je finale prije finala lol

Zavisi ko bude 10. oni moraju dva tima da izbace, kako stvari stoje Kingse i Sanse, a to će ići jako teško. Dobra će biti ova prva serija, na istoku pogotovo. Ako Milvoki ode na Filadelfiju a Boston na Majami, biće ludilo totalno. Lagano može da se desi Baksi i Seltiksi da ispadnu odmah na početku, Filadelfija opasno dobar tim ima sad.

Dalas klipersi 7 utakmica dobre kosarke ako Kawhi bude zdrav

nešto slutim ako ispadnu baksi i seltiksi da konjoošar opet osvaja lol iako sam ranije na ovoj temi rekao da neće opet mislio sam biće mu muka, ali ne djeluje mi kao da mu je muka, voli onaj pare previše