❆ PETO 3D KUPANJE VUKAJLIJAŠA U KRAGUJEVCU!❆ 23. NOVEMBAR U 19, FONTANA ''ZLATNIK''

  1. А људи, што се лепо не организујете да идете на базене?

  2. Ja mogu da vas naučim kako da ne radite ništa!

    Dzelo, racunam na tebe da nas obezbedis nekim opijatima :)

  3. Džela, ti možeš da potpomogneš sređivanje, od tebe se najviše očekuje. :)

  4. Nemam para, imam 250 dinara, i još nešto ću da uštekam do subote, ako budem doš'o. Prošli put k'o kurva nisam platio ništa, sad se osećam izuzetno gej. :(

  5. Dželo, ponesi gitaru, a i nadam se da si nučio da sviraš malu vidu od manu čhaoa inače se ne pojavljuj!!!

  6. A radisa urosevic ce da bude vokal :)

  7. Znam čoveka, to je bitno! lolo

  8. Dželo, aj na pevete časkom.

  9. Svratiću ako stignem (pošto je planirana neka kafana u subotu kad dođem u Kg) i ako mi kažete da ima barem jedan moje godište ili stariji od mene da ne budem ja učiteljica.

  10. Samo još Mileta da dovučemo u Evropu.

  11. Mesalina, nije u redu da Gavrentije opet bude najstariji. :D

  12. Imate sreće što u to vreme neću još biti u KG inače bih svratio da vidite ko je najstariji! Uši, bre, da izvlačim! :)

  13. KO OĆE DA UDELI KOJI DINAR NEK SE JAVI NA PVT LOLO

  14. U pitanju je organizacija i Džela kao glavni i odgovorni preduzetnik.

  15. Skupljamo dobrovoljne donacije lololo

  16. Ja ću da priložim ovu značku šo mi kaizen dao. Toliko imam jebežga.

  17. Sale, nemoj to, nemamo da ti vratimo kusur. Skupljamo za najviše tri keta, trenutno imamo za jedan i po.

  18. Pa ja nisam neki ketator, al vidi ove šo se nisu odazvali pozivu još uvek.

  19. мессалино, сале, веверица и ја смо деведезпрво. страја старији годину. отац гаврентије је нешто маторији, тако да ето, имаш друштво. :)

    ја данас једва добијо дозволу да дођем у суботу на пар сати, оллоло

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.