Prijava

gde je kapetan Đoni?
kad bi nas bilo desetak naterali bi jasnu da se obesi

Taman htjedoh napisati ovo što i Deniks, dajder da se organiziramo jedared pa da ih napadnemo kvalitetno, ko što nekada jebavašmo silne klipove i grupe.

Upravo to, da bude trol ali da bude dobar, da nas ne izvale.

Mada one bakute neće izvaliti da im se poseremo na sajt

A zamisli napises onoj jasni ono sto je Jogurt napisio Aurori

Nego, vidim da te mindža očajnički svrbi, a čovjeku se već poodavno ne diže na tebe, ili mu se ne diže uopće, pa si prisiljena tražiš kurčevinu po internetu i svaki neuspjeh te samo dodatno frustrira i izdrkava i čini agoniju tvoje menopauze još nepodnošljivijom . Rekli su mi da dosta ličiš na zgaženo pseće govno, doduše ne vjerujem da mirišeš tako lijepo, ali napravio bih ustupak i jebo bih te u suhu pičku i napunio svršotinom temeljitije nego što je ijedan od tvojih brđanskih rođaka učinio, čisto iz uvjerenja da i istrošene ostarjele Sarage zaslužuju malo nježnosti s vremena na vrijeme. Javiću ti se kad budem bio u Vojvodini da prokrčiš tu prašumu na preponama, ispod ušiju i iznad gornje usne pa da iskombinujemo jedan vreli kres, za dobrobit tvoju, tvojih ukućana i ostalih ljudi i životinja u tvojoj okolici. :

Upravo to, da bude trol ali da bude dobar, da nas ne izvale.

Ma izvaliće odmah, ali treba nas bar 10 koji će ispemovati u roku od 10 minuta sve što se može ispemovati. Baba jedna hipsterska.

Bolje da ih trolujemo na finjaka, al ajde...

JUDI NAĐITE SI SVOJU GRUPU GDJE ĆETE MOĆI PISATI SVE ŠTO VAM JE TAKO DRAGO I MODERNO...ZALUTALI STE....PROVJERITE STARI MATERIJAL ...ONI KOJI SU OSNOVALI OVU GRUPU NISU BILI ZAINTERESIRANI ZA VAŠE STALNE TEME...

Eh hajmo je na ovo ufatit

Evo kaj joj odgovorih, pošto će vjerojatno brisnuti kaj bum napisal
http://www.dodaj.rs/f/2B/nr/4qwLQKIT/capture.png

UTROJEEEEEEEEEEEEEEEE, UTROJEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

kO SU dENIS dŽAFO I mLADEN bABIĆ?

Selenijum valjda je logicno ko je Denis

Ša ja znam, ima Denisova naokolo raznijeh :D
A ko je Babić?

A ovaj drugi ti je Renato, ajd sad izbrisi ovaj post pa da ostanemo amonimni

ja sam babič, al ne mora da ostanem anoniman jer to nije moj profil nego od druga

Svratio sam malo, napisao koji žargon lololo

Mene neće da prihvati u grupi na fejsu olololo

Tamo na grupi je haos totalni lololo

аахахаха знала сам да имате овде тему, чопоре.
али слика!!
http://i45.tinypic.com/4twpbt.jpg
хахаха тко је ово направил?