Prijava

I debelim devojkama bih zabranio da nose manje od dva sloja odeće. To će da im bude i kazna i pomoć istovremeno, pošto će smršati zbog tol'kog znojenja!

Ne mogu da verujem da bi neki ljudi zaveli zdrav život sa diktatorskim moćima. Fazon teme je nešto nerealno, ali ne toliko jebote. NEĆU JESTI BROKOLI, DA JE OD ZLATA!

Franš , Careva ćuprija i Skadarlija bi postale studentske menze. Svaki mesec bi bio neki festival, sa besplatnim sličicama na ulazu i stalkom sa pivom koje bi išlo u venu.
Penzioneri bi imali svoj prevoz, autobus bez sedišta, mame im se najebem matore. I išao bi na svaka 3 dana. I red u pošti ne bi postojao, jer bi ebanking bio obavezan, normalno, uz komp u svakom domu.

Svaki crnogorac koji bi da studira u Beogradu, morao bi prvo da obrađuje zemlju 6 godina u Vršcu, i da mu godišnji prinosi budu iznad proseka države. Nakon toga, morao bi 3 godine da bere maline, tek onda na kurs ekavice, pa na fakultet. Ne svaki, svi sem medicine, veterine, prava, ekonomije i učiteljskih.

Franš , Careva ćuprija i Skadarlija bi postale studentske menze. Svaki mesec bi bio neki festival, sa besplatnim sličicama na ulazu i stalkom sa pivom koje bi išlo u venu.

Фала Богу да немаш државу.

U mojoj državi bi svi imali 10% više plate ako se dosta angažuju. Računi za struju bi se kreirali u zavisnosti od toga ko kolike prihode ima i time bih izašla u susret onima koji nemaju za hleb. Onim buržujima i bogatašima bih roknula cenu.

Svaki crnogorac koji bi da studira u Beogradu, morao bi prvo da obrađuje zemlju 6 godina u Vršcu, i da mu godišnji prinosi budu iznad proseka države. Nakon toga, morao bi 3 godine da bere maline, tek onda na kurs ekavice, pa na fakultet. Ne svaki, svi sem medicine, veterine, prava, ekonomije i učiteljskih.

Moram da priznam da sam se nasmijala.
Iako bi ti u mojoj državi pohađao kurs ijekavice.

Računi za struju bi se kreirali u zavisnosti od toga ko kolike prihode ima

Super, neka sirotinja ciganska onda uzme i natroši se struje jer zna da neće morati da plati.

Za rome ne bi bio toliki popust. Oni se drže zajedno pa će i zajedno i platiti ali bi imali popust.

Pošto Romi ne plaćaju struju već vuku za dž s bandere ispada da od tog popusta ne bi imali koristi jer je recimo 30% od ništa opet ništa, čista matematika. Moraćeš da smisliš neki drugi način da izađeš u susret tim čestitim ugnjetenim sirotanima.

U mojoj državi bi svi imali 10% više plate ako se dosta angažuju. Računi za struju bi se kreirali u zavisnosti od toga ko kolike prihode ima i time bih izašla u susret onima koji nemaju za hleb. Onim buržujima i bogatašima bih roknula cenu.

Ovo mora da je najgluplji post na ovoj temi. Bravo.

Svaki crnogorac koji bi da studira u Beogradu, morao bi prvo da obrađuje zemlju 6 godina u Vršcu, i da mu godišnji prinosi budu iznad proseka države. Nakon toga, morao bi 3 godine da bere maline, tek onda na kurs ekavice, pa na fakultet. Ne svaki, svi sem medicine, veterine, prava, ekonomije i učiteljskih.

A dao bi im da budu inzenjeri?

U mojoj državi bi svi imali 10% više plate ako se dosta angažuju. Računi za struju bi se kreirali u zavisnosti od toga ko kolike prihode ima i time bih izašla u susret onima koji nemaju za hleb. Onim buržujima i bogatašima bih roknula cenu.

Vučice, ti pobeđuješ iz teme u temu. Ne razumem kako te tol'ko pobeđivanje ne smori lolo.

Pa kacam pobednik. :)
Sad ozbiljno. I vaši postovi su uglavnom nerealni i puni gluposti, tako i ja imam pravo nešto da lupim, zar ne? :)

Mala Vidra

Moram da priznam da sam se nasmijala.
Iako bi ti u mojoj državi pohađao kurs ijekavice.

U mojoj državi bi za ovakvu drskost morala dobrano da se potrudiš da ne budeš obešena za palčeve. NOŽNE!

Kad kažem "potrudiš", nedvosmisleno mislim na pružanje seksualnih usluga. Na ekavici.

EXIT bi zabranio

U mojoj državi uveo bih najstrožiju moguću inspekciju za ugotiteljske objekte. Morali bi da budu ispunjeni sledeći uslovi:
- obavezan crveno beli karirani stolnjak
- obavezno okačeno runo umesto reklame
- obavezna pečenjara
- obavezna čašica za rakiju JUS587864 u koju staje ne više od 0.03 L
i još jedna stvar zabranjena upotreba sledećih reči/izraza: Tito, Vojvodina, vašu saobraćajnu molim, kirija, evroatlanskeintegracije, na feeejsuuu.

Sad ozbiljno. I vaši postovi su uglavnom nerealni i puni gluposti, tako i ja imam pravo nešto da lupim, zar ne? :)

To je i poenta teme.

У мојој земљи би се писала искључиво ћирилица.
Они који је не пишу, морали би да иду голи улицом по дан за свако слово које је написано латиницом.

U mojoj državi bi svi imali 10% više plate ako se dosta angažuju. Računi za struju bi se kreirali u zavisnosti od toga ko kolike prihode ima i time bih izašla u susret onima koji nemaju za hleb. Onim buržujima i bogatašima bih roknula cenu.

mir u svijetu Vukice, ne zaboravi mir u svijetu!

Zabranio bih svakom mlađem od 25 godina da vozi BMW X5, Poršee i slične izlive besa. Imaš bus, pa se drndaj. I skutere bih zabranio. Svako muško koje vozi Mini Kupera, javno bi bilo kastrirano nasred Terazija. Ko odluči da budži Juga, deset godina robije.

Babama bi bio zabranjen ulaz u vozila javnog prevoza. Za njih bi se izgradila podzemna linija metroa, sa stanicama koje povezuju glavna groblja.

ja bi odredio da svaki muškarac mora pet (5) puta dnevno da drka. Kao molitva kod muslimana, znači kad se oglasi zvono svaki mora da isuče svoju veknu i da je nateže.